Bardzo przydatny w przedsiębiorstwach jest program do rysowania schematów

Elektrycy muszą posiadać program do projektowania instalacji elektrycznych. W każdym budynku musi pojawić się prąd, ponieważ bez niego nic nie da się robić. W zależności od tego, czy jest to blok mieszkalny, biura czy hala produkcyjna, odmiennie muszą być rozmieszczone gniazdka, inaczej będą ułożone przewody elektryczne, a też całkowicie inna ilość kabli będzie nam tu niezbędna.
Praca przy komputerze
Bloger: AlphaLab Startup Accelerator
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Dlatego elektrycy często posiadają odpowiedni program do projektowania instalacji elektrycznych (www.ige-xao.pl), starczy, że wpiszą wielkość budynku, jego schemat oraz przeznaczenie, a taki program samodzielnie obliczy ile metrów przewodu będzie tu konieczne, i jak trzeba położyć całą instalację, tak by zajmowała jak najmniejszą przestrzeń, ale jednocześnie wszędzie gwarantowała obecność prądu. Używając z takiego programu możemy naprawdę mocno zmniejszyć godziny pracy, bo człowiek nie musi się sam męczyć, a wręcz przeciwnie w krótkim czasie będzie miał wszystko pokazane oraz prościej będzie mu podjąć właściwą decyzję co do tego, w jaki sposób to wszystko powinno być ułożone.

Sprawdź też

Szkolenia ISTQB są często polecane

firm
Bloger: HTC
Zaczerpnięte z: HTC
Kiedy posiadamy firmę, to chcemy, aby wszystko w niej funkcjonowało na każdym etapie, dlatego nie powinno nas zaskakiwać, że pojawia się znacznie więcej programów, które pomagają nam w kierowaniu tym wszystkim.


Inżynierowie posiadają specjalny program do rysowania schematów

Nie posiada znaczenia czy stawiamy most, budynek czy składamy autobus, każda rzecz posiada swój schemat, który pomaga zrobić ją w dobry sposób, a następnie stworzyć jeszcze wiele takich
Laptop
Bloger: Dafydd Vaughan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
rzeczy, w identycznym wyglądzie. Żeby usprawnić robotę firmom wykonującym takie modele znacznie częściej odchodzi się od ręcznego rysowania, które jest czasochłonne i nie zawsze tak dokładne jak byśmy chcieli. Zamiast tego inwestuje się w specjalny program do rysowania schematów IGE-XAO Polska, przez co dany schemat mamy szansę natychmiast zobaczyć w wersji trójwymiarowej, co zezwala dokładniej powiedzieć, czy wszystko przedstawia się w taki sposób jak należy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.