Co to jest szkło hartowane na telefon i w jaki sposób się je na monitor przykleja?

Telefon komórkowy to wyśmienite urządzenie, jakie już pewien czas temu zaczęło wypierać z forum swego protoplastę - telefon tradycyjny. Taka "komórka" jest dużo mniejsza i, nade wszystkim, mobilna.


Można ją zatem włożyć do kieszeni i przeprowadzać konsultacje nawet jadąc autem czy też płynąc promem.


Od paru wiosen funkcjonuje już nowocześniejsza generacja komórek, zatem tak zwane smartfony. Odróżniają się one od tradycyjnych komórek tym, że mają obszerny monitor, za pomocą jakiego administruje się to narzędzie. Taki, wykorzystując fachowego określenia, "dotyk" przynosi niezwykle obszerne możliwości, ale to, co jest jego niepodważalną zaletą, jest też jednocześnie jego największą wadą. Taki duży ekran można by niechcący łatwo zarysować albo nawet rozbić. Aby zmniejszyć takowe ryzyko, używa się specjalistyczne szkło hartowane na telefon, czyli bardzo cienką, ale jednocześnie bardzo twardą szybkę, którą przykleja się na monitor - (link tu...) smartfona. Przyznać należy, że nie przynosi ona 100% gwarancji bezpieczeństwa, lecz w znacznym szczeblu go wszakże zabezpiecza. Należałoby również dopowiedzieć, iż takie szkiełko nie jest drogie i wszelki może sobie na nie zezwolić.


żarówki
Bloger: Yarvik
Zaczerpnięte z: Yarvik


SSD o pojemności 1,6TB
Bloger: silentworks.pl
Zaczerpnięte z: silentworks.pl


Sprawdź też

Istotne wybory podczas kupna odkurzacza

Aplikacje
Bloger: Metropolitan Transportation Authority of the State of New York
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Dziś każdy dom wyposażony jest w odkurzacz, a wytwórcy rozpieszczają nabywców zapewniając im coraz to efektywniejsze rozwiązania.


sklepy oferują od bardzo małych i poręcznych, których nie trzeba podłączać do prądu, po ogromne urządzenia, jakie nie tylko dokładnie zbierają najmniejsze zanieczyszczenia, lecz służą do prania dywanów.


W pudełku z takim szkłem jest zamieszczona instrukcja jego montażu, jednak jest on bardzo intuicyjny. Po prostu należy oczyścić ekran załączoną wilgotną szmatką i wytrzeć ekran za sprawą następnej zawartej w pudle ściereczki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.