Co to jest winda do projektora, jak ona działa oraz gdzie się znajduje?

Nabytek kolejnego oraz bardziej dużego tv nie jest sprawą najistotniejszą w życiu. Dziesiątki modeli, wszelkie, nierzadko też zbędne, funkcje oraz setki motywów, aby posiadać nad czym się namyślać.


XpertTouch 2.1 Speaker Set
Bloger: trust
Zaczerpnięte z: trust


Sprawdź też

Nowoczesne sposoby używane przez przedsiębiorstwa żeby dotrzeć do konsumentów

dodatki
Zaczerpnięte z: http://www.morguefile.com/
Współcześnie dominująca część codziennych transakcji kupna-sprzedaży odbywa się z poziomu PC, tabletu albo telefonu komórkowego. Widzenie się z dostawcą przestaje być konieczne.


Czy też należałoby np. płacić kilkaset PLN, żeby posiadać TV z bardziej znaczącym o kilka cali ekranem?


winda do projektora
Bloger: Tom Bennett
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


A może by tak... całkiem wyzbyć się tv? Spokojnie, to ani razu nie znaczy deficytu dostępu do takiego medium. Idzie tylko o wyeliminowanie bardzo dużego pudła z wyjątkowo łatwym do zniszczenia ekranem. Jeżeli namyślasz się, co posiadać zamiast telewizora, to riposta brzmi: podłączony do przykładowo notebooka rzutnik wspólnie z zewnętrznym tunerem DVBT. Konieczne będzie jeszcze przygotowanie ekranu, którym wszakże wstępnie mogłaby być nawet typowa w kolorze białym ścianka. Jest jeszcze kwestia zamocowania samego rzutnika. Można by tutaj skorzystać z pomocy spółki remontowej, jaka przygotuje dla nas tzw. podwieszany sufit, który posiada dodatkowo tego typu wyjście jak winda do projektora. Wtedy wszyscy, którzy zobaczą ją w funkcjonowaniu staną się nią usatysfakcjonowani.


Pamięć USB DataTraveler 6000
Bloger: Kingston Digital
Zaczerpnięte z: Kingston Digital


Jednak czym właściwie jest tego typu winda do projektora? Jest to elektronicznie opuszczana za pomocą specjalnego pilota półka, do jakiej jest zamocowane narzędzie wyświetlające obraz z laptopa, czyli w tym przypadku projektor.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.