Czemu należy trochę zadbać o swój smartfon zakładając na niego dobrze dobrany futerał albo etui.

Nowe telefony mają także nowe obudowy i ekrany, jednak czasami wystarczy parę dni noszenia w kieszeni czy torebce, aby po tym wyglądzie nie zostało ani śladu.


Dlatego też jeśli ktoś będzie chciał na dłużej zachować swoje urządzenie w dobrej formie, a równocześnie dać mu trochę bezpieczeństwa na wypadek jakiegoś uderzenia albo upadku, to powinien zainwestować w odpowiedni pokrowiec. Nawet te bardzo tanie, kosztujące kilkanaście złotych już chociaż trochę urządzenie ochronią, a inne odmiany dają znacznie większą skuteczność. Nie można też zapomnieć o funkcji ozdobnej, wiele pokrowców i etui jest bardzo estetycznie i ładnie zrobionych. W sklepach wybór takich gadżetów jest naprawdę ogromny, więc każdy posiadacz smartfona bez żadnego problemu może jakieś huawei y3 etui dla siebie znaleźć.


obudowa huawei y5
Bloger: Patrick Bombaert
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Niezwykle popularne na przykład są pokrowce wykonane z plastiku albo trochę droższego poliwęglanu, akurat ten materiał jest bardzo wytrzymały na mechaniczne uszkodzenia. Bardzo dobrze przed tego typu rzeczami będą również chronić etui silikonowe, zakładane na boki i tył komórki. Przez to że są elastyczne bardzo dobrze pochłaniają one energię, i niejeden smartfon dzięki temu został uratowany od zniszczenia. Jednak jeżeli zdarzy się sytuacja, że któryś z zewnętrznych elementów przypadkiem pęknie, to też wielkiego problemu z reguły nie powinno być.


Sprawdź też

Której marki telefony należy dzisiaj kupić?

Nokia
Bloger: N i c o l a
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, że szeroko rozumiana telefonia komórkowa wywarła gigantyczny wpływ na postać naszej codzienności. Bez mała każdy z nas posiada dzisiaj swój osobisty telefon komórkowy za pośrednictwem jakiego może się bez problemu porozumiewać z innymi. Powinno się w tym miejscu uświadomić sobie, że tego typu urządzenia są w stanie zaproponować nam specjalne opcje multimedialne, porównywalne co raz częściej do naszych domowych komputerów. Uruchamiamy na nich obiektywnie dużą liczbę rozmaitych aplikacji, co oczywiście potrzebuje wyjątkowo dużych parametrów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.