Czemu należy trochę zadbać o swój smartfon zakładając na niego dobrze dobrany futerał albo etui.

Nowe telefony mają także nowe obudowy i ekrany, jednak czasami wystarczy parę dni noszenia w kieszeni czy torebce, aby po tym wyglądzie nie zostało ani śladu.


Dlatego też jeśli ktoś będzie chciał na dłużej zachować swoje urządzenie w dobrej formie, a równocześnie dać mu trochę bezpieczeństwa na wypadek jakiegoś uderzenia albo upadku, to powinien zainwestować w odpowiedni pokrowiec. Nawet te bardzo tanie, kosztujące kilkanaście złotych już chociaż trochę urządzenie ochronią, a inne odmiany dają znacznie większą skuteczność. Nie można też zapomnieć o funkcji ozdobnej, wiele pokrowców i etui jest bardzo estetycznie i ładnie zrobionych. W sklepach wybór takich gadżetów jest naprawdę ogromny, więc każdy posiadacz smartfona bez żadnego problemu może jakieś huawei (zobacz pokrowiec Huawei Y3) y3 etui dla siebie znaleźć.


obudowa huawei y5
Bloger: Patrick Bombaert
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Sprawdź też

Której marki telefony należy dzisiaj kupić?

Nokia
Bloger: N i c o l a
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, że szeroko rozumiana telefonia komórkowa wywarła gigantyczny wpływ na postać naszej codzienności. Bez mała każdy z nas posiada dzisiaj swój osobisty telefon komórkowy za pośrednictwem jakiego może się bez problemu porozumiewać z innymi. Powinno się w tym miejscu uświadomić sobie, że tego typu urządzenia są w stanie zaproponować nam specjalne opcje multimedialne, porównywalne co raz częściej do naszych domowych komputerów. Uruchamiamy na nich obiektywnie dużą liczbę rozmaitych aplikacji, co oczywiście potrzebuje wyjątkowo dużych parametrów.


Niezwykle popularne na przykład są pokrowce wykonane z plastiku albo trochę droższego poliwęglanu, akurat ten materiał jest bardzo wytrzymały na mechaniczne uszkodzenia. Bardzo dobrze przed tego typu rzeczami będą również chronić etui silikonowe, zakładane na boki i tył komórki. Przez to że są elastyczne bardzo dobrze pochłaniają one energię, i niejeden smartfon dzięki temu został uratowany od zniszczenia. Jednak jeżeli zdarzy się sytuacja, że któryś z zewnętrznych elementów przypadkiem pęknie, to też wielkiego problemu z reguły nie powinno być.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.