Czemu powinniśmy filmować przygotowania do naszego ślubu?

Film ślubny powinien być przygotowany po myśli małżonków, lecz każdy kamerzysta ma jakiś schemat, jakiego przestrzega podczas kamerowania.


Oprócz najistotniejszych momentów, takich jak przysięga małżeńska, dzisiejsze ślubne reportaże filmowe nierzadko obejmują też wiele ujęć z przygotowań młodej pary.
reportaże filmowe
Bloger: Lexar
Zaczerpnięte z: Lexar


Czy należy się na to decydować? Kamerzyści ślubni działają w bardzo typowy sposób, zgodnie z obowiązującą modą. Obecna moda polega na sfilmowaniu blisko godzinnego reportażu , w jakim znajdą się sekundy uważane za najważniejsze, zatem ujęcia ze świątyni, oczepiny, trochę zabawy weselników etc. Skoro mamy tak króciutki odcinek czasu do wykorzystania, dlaczego zajmujemy go dodatkowo kadrami z przygotowań do ślubu? Czy jest to istotna cząstka dnia ślubu?


sprzątanie
Bloger: PHILIPS
Zaczerpnięte z: PHILIPS


Każdy ślubny filmowiec stwierdzi, że to niezwykle ważne, ażeby filmować przygotowania do wesela. Z jakiej przyczyny? Dla kamerzysty jest to krótki czas lepszego zaznajomienia się z parą, natomiast dla pary młodej – oswojenia się z obecnością kamerzysty. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w chwili zaczęcia się ślubu, albo na weselu, nowożeńcy nie stresują się towarzystwem kamerzysty i reagują w sposób naturalny. To znacznie poprawia jakość filmu weselnego. Następnym istotnym powodem jest sposobność do unikalnych ujęć. Pojętny filmowiec na pewno będzie w stanie wyłapać niestandardowe chwile, które dalej świetnie dopasują się do reportażu. Następnym powodem będą sentymentalne względy.
Chociaż dzisiaj może się nam to zdawać mało istotne, to za kilka lat, film weselny będzie nadzwyczaj istotną pamiątką, zaś chwile ukazujące przedślubną atmosferę oraz tak napraWDę ostatnie momenty bycia singlem będzie dla nas nadzwyczaj ważki.
17-01-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.