Czy warto wybrać smartphon Microsoft Lumia 640? To trzeba znać!

Rynek mobilny rozwija się od kilku lat w bardzo szybkim tempie. Strony i blogi technologiczne co chwilę dostarczają nam świeżych informacji o ukazujących się nowościach. Jak co roku na targach branży mobile w Barcelonie pokazywane są najnowsze dzieła niemalże wszystkich najważniejszych gigantów technologicznych.

Wielcy gracze rynku mobile
etui na telefon
Bloger: Elisa Fair
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
prześcigają się w swoistym mobilnym wyścigu zbrojeń na ciągle polepszane parametry oraz możliwości ich flagowych telefonów. Nam, a więc odbiorcom pozostaje się tylko radować z wyjątkowo dużych perspektyw wyboru, dzięki czemu jesteśmy w stanie wybierać pośród setek aparatów osiągalnych na rynku. Dzisiaj na rynku najważniejsze są właściwie trzy wielkie systemy mobilne - Android, iOS oraz Windows Mobile. Wszystkie te systemy różnią się od siebie w kilku podstawowych kwestiach. Android to przede wszystkim bardzo szeroki wybór spomiędzy ogromnej ilości smartfonów różnych producentów. iOS z kolei, to chyba w najwyższym stopniu zamknięty oraz zabezpieczony przed modyfikacjami system. Smartfony z Windows Mobile są na tej płaszczyźnie odpowiednim wyborem, kiedy rozważymy proporcje ceny do jakości. Jeżeli rozważamy zakup porządnego, sprawnie działającego a jednocześnie niedrogiego telefonu zalecamy wziąć pod uwagę telefon Microsoft Lumia 640. Gadżet ten to kompaktowe, zgrabne urządzenie z 5-calowym ekranem (nieco większym aniżeli te znane z poprzedniego modelu 630). Obudowa do Microsoft Lumia 640 XL zbudowana jest z lekkiego, mocnego tworzywa sztucznego a w samym wyświetlaczu wykorzystano technologię Gorilla Glass 3 (sprawdź: Sklep internetowy etuo.pl), jaka ma zapewnić trwałość i niepodatność na zniszczenia. Należy dodać, iż pomimo 5-calowego ekranu, telefon ten można całkiem łatwo obsługiwać za pomocą jednej ręki.


Sprawdź też

Jakie głośniki zakupić?

Pokój
Bloger: Sam Howzit
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Podstawkowe bądź wolnostojące, do zestawu stereo bądź kina domowego, przenośne i bezprzewodowe – to tylko kilka modeli, do których możemy przypisać dostępne w handlu głośniki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.