Czy warto wybrać smartphon Microsoft Lumia 640? To trzeba znać!

Rynek mobilny rozwija się od kilku lat w bardzo szybkim tempie. Strony i blogi technologiczne co chwilę dostarczają nam świeżych informacji o ukazujących się nowościach. Jak co roku na targach branży mobile w Barcelonie pokazywane są najnowsze dzieła niemalże wszystkich najważniejszych gigantów technologicznych.

Wielcy gracze rynku mobile
etui na telefon
Bloger: Elisa Fair
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
prześcigają się w swoistym mobilnym wyścigu zbrojeń na ciągle polepszane parametry oraz możliwości ich flagowych telefonów. Nam, a więc odbiorcom pozostaje się tylko radować z wyjątkowo dużych perspektyw wyboru, dzięki czemu jesteśmy w stanie wybierać pośród setek aparatów osiągalnych na rynku. Dzisiaj na rynku najważniejsze są właściwie trzy wielkie systemy mobilne - Android, iOS oraz Windows Mobile. Wszystkie te systemy różnią się od siebie w kilku podstawowych kwestiach. Android to przede wszystkim bardzo szeroki wybór spomiędzy ogromnej ilości smartfonów różnych producentów. iOS z kolei, to chyba w najwyższym stopniu zamknięty oraz zabezpieczony przed modyfikacjami system. Smartfony z Windows Mobile są na tej płaszczyźnie odpowiednim wyborem, kiedy rozważymy proporcje ceny do jakości. Jeżeli rozważamy zakup porządnego, sprawnie działającego a jednocześnie niedrogiego telefonu zalecamy wziąć pod uwagę telefon Microsoft Lumia 640. Gadżet ten to kompaktowe, zgrabne urządzenie z 5-calowym ekranem (nieco większym aniżeli te znane z poprzedniego modelu 630). Obudowa do Microsoft Lumia 640 XL zbudowana jest z lekkiego, mocnego tworzywa sztucznego a w samym wyświetlaczu wykorzystano technologię Gorilla Glass 3 (sprawdź: Sklep internetowy etuo.pl), jaka ma zapewnić trwałość i niepodatność na zniszczenia. Należy dodać, iż pomimo 5-calowego ekranu, telefon ten można całkiem łatwo obsługiwać za pomocą jednej ręki.


Sprawdź też

Gadżety do telefonów rozchodzą się jak świeże bułeczki, niektórzy preferują te praktyczne, a inni gustują w bardziej zabawnych akcesoriach

folia na telefon
Praktycznie każdy ma dzisiaj telefon, nic dziwnego, iż bardzo dużo firm zainteresowało się sprzedawaniem najróżniejszych dodatków oraz akcesoriów, które mają urozmaicić lub usprawnić działanie urządzeń mobilnych. Da się je podzielić na funkcjonalne oraz pełniące rolę wyłącznie estetyczną.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.