Czym tak ogółem jest RFID, czy którymś tam z rzędu technologicznym zbytkiem?

Odpowiadając na pytanie - RFID ma chronić konsumenta, tj. każdego człowieka żyjącego na ziemi i korzystającego m.in. z różnego rodzaju kart kredytowych. Karty rfid to karty, które posiadają chip, który ma umożliwić nam płacenie za pomocą sygnału radiowego, rfid ten posiadają też karty, które są niezbędne w transporcie publicznym, czy nawet najnowsze legitymacje studenckie.
Tego typu karty mają nam pomóc, ale dają również pole do popisu złodziejom. Nowoczesna technologia pozwala na sczytanie danych z chipa Rfid przez osoby trzecie. Prawdopodobnie nie ochroni przed tym, żaden portfel, czy plecak, a niezbędny okazuje się zakup etui ochronnego. Wiadomo, że znajdą się osoby, które stwierdzą, że na pewno karty z takim chipem są zabezpieczone, ale dobrze wiemy jak to bywa, nie raz coś miało zabezpieczenie, a potem okazywało się, że niestety złodzieje i tak znaleźli sposób, by przedostać się przez ochronę. Dobrze, więc samemu też się chronić przed skutkami niechcianych sytuacji.

Sprawdź też

Komu mógłby być przydatny konfigurator komputera oraz co on mógłby zawierać?

konfigurator komputera stacjonarnego
Bloger: IQ MEDISPA
Zaczerpnięte z: IQ MEDISPA
Prawie w każdym mieszkaniu jest przynajmniej jeden komputer. Jest to bardzo użyteczne, lecz także złożone narzędzie. Przy jego zakupie niektórym ludziom przydatna byłaby jakaś pomoc.


Dlatego też w sklepach internetowych są czasem specjalistyczne przyrządy, jakie mają na celu pomóc interesantom dobrać odpowiedni sprzęt.


Informatyka
Bloger: reynermedia
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Nie można zapominać o tym, że ludzki rozsądek, mimo ogromu technologicznych nowinek, nadal jest na wagę złota. Technologiczne nowinki w usługach związanych z obsługą klienta W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie świat bez komputerów. Wiele firm korzysta z różnego rodzaju systemy, które mają za zadanie poprawić przepływ informacji. Z tego powody elektroniczny system obsługi klienta jest zainstalowany w wielu miejscach. Są systemy, które świetnie sprawdzą się w miejscach sportowo-rekreacyjnych i takie, które pasują w wielkich korporacyjnych biurowcach.

Organizacje ścigają się w zrobieniu najnowocześniejszych systemów obsługi klienta, bo jedynie najlepsze rozwiązania mogą prześcignąć konkurencję i przyciągnąć potencjalnych klientów. Osoby, czyli najczęściej szefowie wielkich firm, decydujące się na korzystanie z elektronicznego systemu obsługi klienta myślą o tym, jakim cudem wcześniej, ich firma mogła funkcjonować bez tego produktu (porównaj na stronie http://www.transcom-system.com.pl/pl/produkty/karty-zblizeniowe). Nowoczesne rozwiązania techniczno-informatyczne umożliwiają zrobienie takich systemów komputerowych, których nie wyobrażaliśmy sobie jeszcze jakieś parę lat temu. System obsługi klienta poprawia efektywność działania firmy i co bardzo istotne, klienci czują duża zmianę i częściej korzystają z miejsc, gdzie taki system istnieje.
18-08-2017
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.