Czym tak ogółem jest RFID, czy którymś tam z rzędu technologicznym zbytkiem?

Odpowiadając na pytanie - RFID ma chronić konsumenta, tj. każdego człowieka żyjącego na ziemi i korzystającego m.in. z różnego rodzaju kart kredytowych. Karty rfid to karty, które posiadają chip, który ma umożliwić nam płacenie za pomocą sygnału radiowego, rfid ten posiadają też karty, które są niezbędne w transporcie publicznym, czy nawet najnowsze legitymacje studenckie.
Tego typu karty mają nam pomóc, ale dają również pole do popisu złodziejom. Nowoczesna technologia pozwala na sczytanie danych z chipa Rfid przez osoby trzecie. Prawdopodobnie nie ochroni przed tym, żaden portfel, czy plecak, a niezbędny okazuje się zakup etui ochronnego. Wiadomo, że znajdą się osoby, które stwierdzą, że na pewno karty z takim chipem są zabezpieczone, ale dobrze wiemy jak to bywa, nie raz coś miało zabezpieczenie, a potem okazywało się, że niestety złodzieje i tak znaleźli sposób, by przedostać się przez ochronę. Dobrze, więc samemu też się chronić przed skutkami niechcianych sytuacji.

Sprawdź też

Oczyszczanie pralki, przeciwko rozkręcenie ekspresu do kawy - a więc, domowe metody do naprawy AGD

selfie - mieszkanie
Bloger: You Tube - Tomasz Szafarek
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Pragniesz wyczyścić pralkę, jednak nie masz pojęcia, jak się za to zabrać, kiedy nie masz programiku do tej rzeczy przeznaczonego? A być może chcesz rozkręcić ekspres, bo jakaś rzecz się dzieje z tym ekspresem nie tak? To wszystko i jeszcze więcej odnajdziesz bez problemu w środku naszego felietonu!


Informatyka
Bloger: reynermedia
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Nie można zapominać o tym, że ludzki rozsądek, mimo ogromu technologicznych nowinek, nadal jest na wagę złota. Technologiczne nowinki w usługach związanych z obsługą klienta W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie świat bez komputerów. Wiele firm korzysta z różnego rodzaju systemy, które mają za zadanie poprawić przepływ informacji. Z tego powody elektroniczny system obsługi klienta jest zainstalowany w wielu miejscach. Są systemy, które świetnie sprawdzą się w miejscach sportowo-rekreacyjnych i takie, które pasują w wielkich korporacyjnych biurowcach.

Organizacje ścigają się w zrobieniu najnowocześniejszych systemów obsługi klienta, bo jedynie najlepsze rozwiązania mogą prześcignąć konkurencję i przyciągnąć potencjalnych klientów. Osoby, czyli najczęściej szefowie wielkich firm, decydujące się na korzystanie z elektronicznego systemu obsługi klienta myślą o tym, jakim cudem wcześniej, ich firma mogła funkcjonować bez tego produktu (porównaj na stronie http://www.transcom-system.com.pl/pl/produkty/karty-zblizeniowe). Nowoczesne rozwiązania techniczno-informatyczne umożliwiają zrobienie takich systemów komputerowych, których nie wyobrażaliśmy sobie jeszcze jakieś parę lat temu. System obsługi klienta poprawia efektywność działania firmy i co bardzo istotne, klienci czują duża zmianę i częściej korzystają z miejsc, gdzie taki system istnieje.
18-08-2017
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.