Do jakiego celu mogą być stosowane drony oraz czy dziś mogłyby jedynie latać?

Obecnie o dronach jest jeszcze głośniej do zarobkowych zastosowań. Ogromne firmy zastanawiają się jak użyć drona do usprawnienia transportu. Jednak mógłby on mieć ponadto dużo innych zastosowań i dzięki temu zwykły człowiek mógłby go kupić i wykorzystać w sposób, jaki jemu przyjdzie do głowy.


Dzisiaj drony mogłyby posiadać zastosowanie wojskowe do obserwowania, ale i wykonywania bojowych przedsięwzięć.


Wielofunkcyjny pilot Measy RC10
Bloger: Measy Electronics
Zaczerpnięte z: Measy Electronics


Mogą być one stosowane do kontroli niełatwo dostępnych miejsc przykładowo podbiegunowych przestrzeni. Przykładem tego typu zastosowania może być pomiar ozonowej powłoki lub liczenie stad zwierząt. Są to niezwykle przydatne sprzęty do kręcenia filmów czy też robienia fotografii z lotu ptaka. Są plany, żeby drony mogły być stosowane do doręczania przesyłek kurierskich. Ale są to na razie tylko plany na przyszłość. Mikro drony mogłyby służyć jako zabawki, tak jak to jest w przypadku kierowanych na odległość modeli samolotów.


Windows 7 wspiera pamięci PQI
Bloger: PR Solution
Zaczerpnięte z: PR Solution


Pod wymogiem, że dron będzie latać w zasięgu wzroku, w Polsce każdy może go wykorzystywać. Dla dronów, które są cięższe niż 25 kilogramów, wymagane jest uzyskanie pozwolenia, które umożliwia lot w szczególnej kategorii. Osoby chcące wykonywać za pieniądze zdjęcia z wysokości, powinny koniecznie otrzymać świadectwo kwalifikacji, zakupić OC i przejść badania lekarsko-lotnicze. Jeśli twoim szczególnym zainteresowaniem stały się ostatnio drony sklep, jaki je oferuje z pewnością posiada jakąś ciekawą propozycję dla ciebie. Takie niewielkie narzędzie mogłoby być świetnym dopełnieniem propozycji fotografów i kamerzystów. Takie kadry z wysokości robią wrażenie oraz sprawią, że przeciętny obraz będzie atrakcyjniejszy. Mogłyby być stosowane na ślubach czy filmach reklamowych.


Sprawdź też

Filmowanie z powietrza rozmaitych rzeczy

Pamięci flash S550
Bloger: EMTEC
Zaczerpnięte z: EMTEC
Filmowanie dronem budzi uznanie nieprzeciętnymi ujęciami, ciekawą perspektywą, oraz innym spojrzeniem na filmowany, bądź fotografowany cel.


Wybierając ów model pamiątki każdy ma gwarancję niesamowitych ujęć, które będą niesamowitą pamiątką na sporo lat.


Dziś już można by nabyć małe drony kierowane przy pomocy telefonu komórkowego. Tego typu dron może nie tylko latać, lecz także można podłączyć do niego mały aparat czy też kamerę.
21-02-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.