Sprawdź co dobrze byłoby wdrożyć do własnej spółki!

Interesują Cię nowatorskie technologie i nowinki techniczne? Na dodatek masz udziały w większych zakładach produkcyjnych? Już teraz musisz zorientować się, jakie zastosowania są trendy i dlatego dobrze jest z nich korzystać.
Nowa generacja laptopów stworzonych do walki
Bloger: ASUS
Zaczerpnięte z: ASUS


Każda osoba mająca taką wiedzę będzie zdołała w błyskawicznym tempie przyśpieszyć rozwój swojego zakładu pracy.


Najciekawsze dzisiaj są rozwiązania Business Intelligence, które na polskim rynku nie są w dalszym ciągu dosyć dobrze znane. Powinno się w związku z tym w skrócie przybliżyć problem, tak aby każdy mógł się zapoznać z tą tematyką. Analityka biznesowa, czyli inaczej Business Intelligence jest to proces, jakiego zamysłem jest modyfikowanie konkretnych danych w pewne informacje (najlepsze rozwiązania business intelligence). Następnie informacje, które zdobyliśmy przekształcane są w wiedzę. Stosowana jest ona przede wszystkim do tego, żeby podwyższyć konkurencję między przedsiębiorstwami.


Ważne jest, aby także wiedzieć co to jest system CPM, jaki stosowany jest w dużej ilości firm (pełen artykuł). Służy on szczególnie do tego, by rozporządzać wydajnością każdej firmy. Każdy kierownik, który zdecydował się na CPM jest z tego powodu bardzo zadowolony, bowiem wydajność zatrudnionych osób zwiększyła się nawet dwukrotnie.


Ostatnim problemem wartym poruszenia jest platforma planistyczna IBM Cognos TM1, która optymalizuje cykl planowania w zakładzie pracy.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.