Dzisiaj wszyscy podróżują częściej oraz chętniej niż jakieś 50 lat wstecz - pragną poznawać innych ludzi i inne kultury

Jeszcze 50 lat wstecz podróżowanie z reguły było zarezerwowane dla tych, którzy jeździli wraz z biurem podróży i to ono wszystko dla klientów organizowało.


Teraz sytuacja całkowicie się pozmieniała.


USB autorstwa projektanta Willa Rockwella
Bloger: 4Press.pl
Zaczerpnięte z: 4Press.pl


Sprawdź też

Krótka charakterystyka najczęściej wybieranych laptopów od Lenovo, wykorzystywanych przez biznes i osoby prywatne.

Projektor Sony VPL-HW20
Bloger: Sony
Zaczerpnięte z: Sony
Jednym z najbardziej cenionych wytwórców notebooków na świecie jest Lenovo. Produkty tej firmy cechują się wysokim poziomem wydajności, dobrymi podzespołami i wybierane bardzo chętnie zarówno przez prywatne osoby jak i firmy.


Świat bardziej stoi otworem, spora liczba państw ułatwia otrzymanie jednorazowych wiz dla turystów, internet bywa ogólnodostępny, a przedsiębiorstwa lotnicze zwykle oferują tanie bilety w różne piękne miejsca. To zachęca rzeszę osób do planowania samodzielnych wyjazdów. Tym bardziej, że coraz większa grupa rodaków świetnie włada językiem angielskim i jest się w stanie porozumieć w obcym państwie. Aby samodzielnie zorganizować wypad z pewnością trzeba kupić przewodnik oraz samodzielnie zaplanować trasę tego, co chcemy zwiedzać. Aby nie zaskoczyły nas jakieś niespodzianki, to za każdym razem trzeba mieć ze sobą urządzenie GPS. Da nam on poczucie bezpieczeństwa, że jeśli nawalą nasza intuicja, mapa albo wskazówki turystów, to zawsze jeszcze będziemy mogli na urządzeniu GPS zweryfikować, w którym kierunku należy się udać, żeby osiągnąć cel. GPS naprawdę nieraz potrafi uratować życie w przeróżnych miejscach na naszej planecie. Tam gdzie zgubiliśmy orientację i nie jesteśmy pewni, czy błądzimy czy nie i tam, gdzie nie możemy spotkać tubylców, by spytać o pomoc.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.