Elektronika firmy Samsung

Samsung robi dobrej jakości elektroniczne urządzenia - wiadomo o tym większości ludzi trochę chociaż zorientowanych w nowinkach technologicznych. Duża część także wie, że oferta tej firmy jest mocno zróżnicowana. Z logiem samsunga można kupić sprzęt AGD, aparaty cyfrowe, komputery i komórki. Rzecz jasna nie będą to jedyne propozycje elektroniczne tej firmy, w zasadzie nie ma produktów, na których nie widać charakterystycznego loga tej firmy. Lecz w pewnych dziedzinach samsung w ciągu ostatnich lat stał się prawdziwym liderem.

Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Bloger: Samsung
Zaczerpnięte z: Samsung
Na przykład notebooki tj firmy cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Są one świetnie wykonane, a wydajność i moc obliczeniowa jest połączona z bardzo dobrą funkcjonalnością i eleganckim wzornictwem. Na przykład SAMSUNG ATIV BOOK 9 LITE TOUCH BIAAY (NP915S3G-K01PL) (zobacz tu) to mały, bardzo smukły i lekki laptop o wydajnych komponentach. Wykorzystano w nim dysk SSD w miejsce standardowego, co pozwoliło na ograniczenie wagi urządzenia do 1.5 kilograma.

Kolejną grupą sprzętów, wśród których urządzenia firmy Samsung cieszą się ogromną popularnością, są telefony komórkowe i smartfony. Jeszcze przed epoką ekranów dotykowych zdecydowanie wyróżniał się Samsung C3520 srebrny (najlepsze ceny). Elegancja obudowa, kilka wersji kolorystycznych do wyboru i małe wymiary po złożeniu sprawiały, że model ten cieszył się zasłużonym wzięciem. Dziś królują smartfony, przedstawicielem których przykładowo może być Samsung (polecamy case Samsung Galaxy S7 Edge) Ativ S I8750 srebrny. Oczywiście, jak na sprzęty tej firmy przystaje, ten model również posiada doskonale zoptymalizowane parametry zapewniające szybką, stabilną pracę. Duży ekran jest chroniony przez niezwykle wytrzymałe na porysowania szkło Gorilla Glass, a co najważniejsze, model ten jest jednym z pierwszych, które działają na systemie operacyjnym Windows Phone 8. Spośród interesujących aparatów telefonicznych samsunga warto jeszcze wymienić SAMSUNG B2710 SOLID czarny. Ten model telefonu cechuje się tym, że jego obudowa jest zupełnie odporna na ciężkie warunki, na przykład takie jak kurz, woda albo też upadki z większych wysokości.


Sprawdź też

Elektronika firmy Samsung

Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Bloger: Samsung
Zaczerpnięte z: Samsung
Dobry sprzęt elektroniczny oferowany jest przez niejednego producenta, ale niekwestionowanym liderem jest firma Samsung. Ten producent z Korei od wielu lat utrzymuje najwyższy poziom produktów, oferując swoim klientom urządzenia najwyższe jakościowo. A Samsung ma w swojej ofercie rzeczywiście szeroki wybór produktów.
18-04-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.