Filmowanie z powietrza rozmaitych rzeczy

Filmowanie dronem budzi uznanie nietypowymi ujęciami, interesującą perspektywą, również innym spojrzeniem na filmowany, czy fotografowany cel.


Wybierając ten model pamiątki każdy posiada gwarancję cudownych ujęć, jakie będą zachwycającą pamiątką na wiele lat.
Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Bloger: Samsung
Zaczerpnięte z: Samsung


Drony z kamerą zezwalają zapisywać cudowne krajobrazy, oraz wykonywać fotografie w powietrza w czasie lotu. Wystarczy przycisnąć jeden guzik na kontrolerze gdy dron (najniższa cena na DJI Mavic Pro Combo- www.rcmplanet.eu/Dron-DJI-Mavic-Pro-Combo-p1291) jest w powietrzu, aby wykonać fotografię, albo uruchomić rejestrowanie filmów. Funkcja poglądu na żywo pozwala obserwować na żywo obraz, jaki aktualnie obserwuje kamera w dronie. Opóźnienia w przekazie są niezwykle drobne i prawie niewidoczne dla ludzkiego oka.


Pamięci flash S550
Bloger: EMTEC
Zaczerpnięte z: EMTEC


Filmowanie z powietrza rozmaitych rzeczy, wydarzeń, lub obrzędów cieszy się aktualnie coraz wyższą sławą. Polega to generalnie rzecz określając, na utrwalaniu obrazów z innej, bardziej ciekawiącej perspektywy. Włączają one jedynie obszary poza większymi miejscowościami, z dala od lotnisk, nie znajdujące się w wojskowych regionach lotniczych i nie znajdujące się na obszarach parków narodowych i rezerwatów, również znajdujące się poza rejonami, jakich użytkowanie regulują szczególne przepisy. Na filmowanie z powietrza w obwodzie miasta trzeba posiadać stosowne pozwolenia. Nie ma znaczenia czy postać obsługująca drona jest dyletantem, czy profesjonalistą, również w jakim celu odbywa się lot.
Entuzjaści dronów muszą mieć pojęcie, że w Polsce miejsc w jakich można wykorzystywać powierzchnię powietrzną do pilotowania bez większych przeszkód nie jest wcale za dużo.
09-04-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.