Futerały na smartfony znakomitym zabezpieczeniem

Telefony dotykowe są niezwykle czułe i jednocześnie mniej odporne na wszelakie uszkodzenia od telefonów tradycyjnych. Jest to właśnie powód związany z ważną kwestią – zakupem odpowiedniego etui na swego smartfona.


To jednak nie jest łatwa rzecz.


Sprawdź też

Polecamy obiektywy

obiektyw
Bloger: Kitmondo Marketplace
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Osoby kochające fotografię mają świadomość, że sprzęt , którego używa fotograf nie należy do najtańszych. Tak, więc trzeba posiadać sporo pieniędzy, jeśli naprawdę chcielibyśmy z amatorów przejść na zawodowstwo. Ale początkowo nie trzeba posiadać wszystkiego. Będzie nam potrzebny jednak konkretny aparat i obiektyw na zmianę. A gdy już będziemy poszukiwania obiektywu na zmianę, to dobrze zwrócić uwagę na obiektywy szerokokątne.


sieci
Bloger: Marco Verch
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


telefony komórkowe marki Lumia są bardzo praktyczne. Wśród ich funkcji można znaleźć między innymi świetny aparat, dyktafon przydatny w wielu momentach czy dużą pamięć. Tym bardziej jego ochrona jest ważna, bowiem smart fon uszkodzony nie nada się do niczego. Futerał Microsoft Lumia 640 to niezwykle ważna kwestia. Telefon ma – w przeciwieństwie do innych marek – ekran w charakterze szkła, która jest czuła na wszelkie nieostrożne momenty. W związku z tym futerał to rzecz obowiązkowa dla posiadaczy tegoż smartfona. Etui można zakupić w postaci nakładki z materiałów silikonowych, na którym drukowane są różne obrazki. Dostępne są również modele case’ów, które można zamknąć za pomocą magnesu, a ponadto – można włożyć do niego karty oraz pieniądze, ponieważ niektóre z nich posiadają kieszonki właśnie na ów niezbędniki każdego.


gra na komputerze
Bloger: Chris_Parfitt
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Podobne parametry posiada również jeden ze smartfonów Sony, który wyszedł w pierwszej połowie trwającego 2016 roku. Sony Xperia E5 etui posiada niezwykle szeroki wybór przeznaczony dla właścicieli tego telefonu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.