Gadżety do telefonu komórkowego, jak je dobrać i na co zwracać uwagę?

Większość z nas posiada obecnie najnowsze komórki. Teraz przy zakupie konkretnej opcji abonamentowej w sieci komórkowej, możemy otrzymać nowy aparat za symboliczną złotówkę. Z tego powodu tak wielkim zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju akcesoria do telefonów, jak: etui na komórkę, samochodowa ładowarka, futerały, i sporo innych. Czym się kierować robiąc tego typu sprawunki? Gdzie najlepiej zaopatrywać się w takie dodatki?


ogląd - sprzęt
Bloger: Maciej Miąsik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jeżeli mamy bardzo kosztowny model telefonu, z pewnością dodatki do niego także będą kosztowne, bowiem im mniejsze zainteresowanie tym większe ceny. Lecz jeśli wydaliśmy już mnóstwo pieniędzy na nasz sprzęt, nie uśmiecha nam się stracić drugie tyle na etui na komórkę. -> http://www.etuo.pl/etui.html Na szczęście jest na to metoda. Obecnie mamy możliwość wyboru opakowań przystosowanych do modeli każdej marki, lecz wytwarzanych przez odmiennych fabrykantów. Dzięki temu posiadamy okazję za ten sam dodatek zapłacić 10 razy mniej niż w salonie firmowym. Musimy wyłącznie mieć na względzie, że w konkretnych egzemplarzach otwory na ładowarkę czy lampy aparatu są w odmiennym miejscu, dlatego słuszniej wszystko wcześniej zobaczyć, aby uniknąć przykrej niespodzianki.

Istnieje sporo miejsc, w których możemy nabyć etui na komórkę, jednym z bardziej znanych jest na pewno internet. Zarówno aukcje internetowe, jak i witryny branżowe pełne są futerałów w innych deseniach i formach, każdy znajdzie coś odpowiedniego. Niestety, wielką wadą zakupów w świecie online, jest brak możliwości obejrzenia produktu "na żywo", czasem może to doprowadzić do zakupu niewłaściwego artykułu. Odwiedź sklep Etuo Bowiem etui na komórkę nabywamy podobnie jak ciuchy - warto najpierw je przymierzyć. Dodatkowo, trzeba się liczyć z opłaceniem dostawy - która przy tańszych futerałach, często jest równy ich cenom. Poza tym, nie dostaniemy przedmiotu od reki, musimy zaczekać na kuriera, nawet kilka dni, w zależności od wybranej metody. Z tej przyczyny, jeżeli nie jesteśmy zbyt wymagający co do wzoru, warto nabyć etui na na komórkę w lokalnych salonach. Tego typu punkty rozmieszczone są na wyspach w większości galerii handlowych. Wybór jest znacznie skromniejszy, jednak kupujemy wszystko od ręki i możemy przymierzyć.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.