Gopro hero 4 session pozwoli nam zrobić niesamowite zdjęcia

Co proponuje nam gimbal do gopro?. Czasem dzieje się tak, że pragniemy zamocować gdzieś naszą kamerę, lecz równocześnie chcemy, by ukazywała ona obraz z przeróżnych miejsc, by nie nagrywała tylko jednego miejsca, ale się okręcała.

Jeśli kamera wlicza się do tych wyczynowych, to trzeba przekonać się, jak działa gimbal do gopro, by ocenić czy będzie on wypełniał nasze wymagania. Można to zrobić na stronie sklepu camboard.pl. Możemy go przymocować na sztywno do jakieś powierzchni, kierownicy, ściany czy kasku, a potem tak wszystko ustawić, by się obracał na różne strony oraz nagrywał nie tylko nas, lecz również to co ma miejsce dookoła. Mocowania, które on proponuje są niesamowicie wytrzymałe, więc posiadamy świadomość, że kamera nam nie upadnie, a z drugiej strony mamy pewność, że wszystko zostanie uwiecznione.

Gopro hero 4 session nie tylko dla wyczynowców

zobacz stronę camonboard.pl
Bloger: Diriye Amey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jeśli obmyślamy nagrywać własne niesamowite akrobacje, które robimy w sporcie, to musimy zatroszczyć się o to, żeby to wszystko było zarejestrowane w odpowiedniej jakości i aby filmiku nie zniszczyły żadne wstrząsy albo zakłócenia. Przez to do takich spraw idealnie pasuje kamera gopro hero 4 session, gdyż to ją mamy możliwość przymocować właściwie do każdej nawierzchni, jest wytrzymała na stłuczenia, mocna obudowa z której jest robiona oferuje nam świadomość, że nic się z nią nie stanie podczas upadku. Kamera ta okazuje się być idealna tak dla profesjonalistów, jak i dla amatorów, którzy pragną zatrzymać to, co mogą zaoferować w związku ze sportem.

Sprawdź też

Ciężki wybór telefonu komórkowego obecnie

wybór smartfona
Bloger: Blake Patterson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
W obecnych czasach jest ogromna konkurencja w branży telefonów komórkowych. Powstało sporo korporacji, każda z nich różni się między sobą minimalnie, lecz oferowane przez nie produkty są do siebie zbliżone jakościowo. Często o kupnie| odpowiedniego modelu decyduje sieć komórkowa w której mamy umowę, prezentując przebrane aparaty w cenie jednej złotówki. Jednak nawet wtedy mamy do dyspozycji kilka modelów, trzeba podjąć najlepszą decyzję aby potem jej nie żałować.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.