GPS od Solid Security najlepszą metodą na zabezpieczenie pojazdu

Zabezpieczenie własnego pojazdu jest podstawową sprawą dla wielu właścicieli aut. Szczególnie, gdy kupili samochód w salonie i chcieliby zainwestować w nowoczesne systemy ochronne, w tym w GPS od Solid Security.


gps
Czym wyróżnia się niniejsze rozwiązanie i z jakich powodów warto jest interesować się taką formą ochrony pojazdu? Zacznijmy od tego, jak funkcjonuje GPS. Jego praca opiera się na nawigacji satelitarnej, która umożliwia w szybki sposób zlokalizować auto, pomagając w jego odnalezieniu. Założony w samochodzie sprzęt może załączyć sygnalizację dźwiękową bądź nawet zatrzymać pojazd, chroniąc jednocześnie przed kradzieżą.

System gps z Solidu może być zakładany w jednym z punktów montażowych, jakie usytuowane są w wielu miejscowościach na terenie całego kraju bądź od razu w salonie samochodowym, by odebrać gotowe oraz całkowicie zabezpieczone auto. Niewątpliwym przymiotem takiego systemu jest ewentualność ubiegania się o zniżkę na ubezpieczenia. Koszty ubezpieczenie od kradzieży mogą zmniejszyć się nawet o 50 procent, co pozwala na niemałe oszczędności, które można spożytkować na paliwo na miłą wycieczkę za miasto. Prezentowane systemy monitorowania GPS mogą być stosowane nie tylko w samochodach prywatnych, lecz również w pojazdach znajdujących się we flocie określonego przedsiębiorstwa.

GPS
Bloger: Smailo
Zaczerpnięte z: Smailo
Razem z systemem monitoringu w pojazdach instalowane jest specjalne oprogramowanie, jakie służy do liczenia czasu pracy kierowców, a także poziomu paliwa lub przebiegu samochodu, co umożliwia pozyskać wiele informacji w dowolnie wybranym momencie. Właściciel przedsiębiorstwa może nieprzerwanie kontrolować swoich pracowników oraz w prostszy sposób kierować pojazdami, by zmniejszyć koszty eksploatacji floty. Ponadto zwiększa się bezpieczeństwo kierowców i samochodów przez nich kierowanych, ponieważ szybko można zdobyć precyzyjną lokalizację określonego samochodu. Dobrze jest zainteresować się systemami GPS od Solid Security, gdyż są to sprawdzone oraz cenione na rynku rozwiązania. W celu zaznajomienia się ze szczegółami na temat poszczególnych punktów oferty najlepiej jest zatelefonować do przedstawicieli firmy bądź odwiedzić jej stronę internetową, szybko zdecydujemy się na skorzystanie z usług Solid Security.
02-02-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.