Jak obecnie rośnie rynek smarftonów i telefonów komórkowych, jakie trendy można na nim zauważyć.

Rynek urządzeń wyposażonych w ekrany dotykowe rośnie w ogromnym tempie. W ciągu roku w krajach całego świata są sprzedawane miliony urządzeń tego typu, a co kilka miesięcy pojawiają się coraz to nowe odsłony najpopularniejszych serii.


pieniądze
Bloger: Rikard Fröberg
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Sprawdź też

Część wymienne do chłodziarki odszukasz w sklepie stacjonarnym , a także sklepie internetowym

Xperia Tablet S
Bloger: Sony
Zaczerpnięte z: Sony
Współcześnie wszystkie wyprodukowane urządzenia RTV nie są już tak dobre jak dawno temu. Prawdopodobnie Twoja babcia bądź ciotka wciąż posiada w swoim mieszkaniu pralkę, schładzarkę czy kuchenkę, którą nabyła wiele lat temu.


Każda nowa premiera budzi wiele emocji, a chyba największe będą dotyczyć firmy Apple. W wielu krajach smartfony z bardzo charakterystycznym ugryzionym jabłkiem są ogromnie popularne, a ludzie stoją niekiedy nawet po kilka dni w kolejkach, aby jako pierwsi kupić nowiutki iphone 8 - http://www.ceneo.pl/18182581. Zresztą smarftony Apple rozbudzały emocje już od pierwszych modeli. Dokładnie to samo działo się w roku 2008, gdy ukazał się iphone3, lecz również w latach późniejszych, gdy na rynek wchodziły kolejne modele. W przypadku innych firm jest bardzo podobnie, przykładowo seria Galaxy Samsunga również w błyskawicznym tempie znika z półek jak tylko się tam pojawi.


Lecz na tak ogromnym rynku zainteresowanych zarobieniem jest dużo więcej. Niektórzy producenci konkurują nie tylko wielkością ekranu i ilością pamięci, ale też nietypowymi funkcjonalnościami. Przykładowo kazam tv 4.5 na pierwszy rzut oka wygląda jak przeciętny, solidnie wyposażony smartfon z Androidem (http://www.ceneo.pl/24532185). Jednak tym, co go wyróżnia pośród innych to tuner DVB-T, który umożliwia oglądanie telewizji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.