Jak znaleźć odpowiednią kartę graficzną?

Nabycie karty graficznej do komputera, czy to nowego, czy wymagającego rozbudowy jest kłopotliwe. Ogół oczywiście zależy od tego , do czego będzie ona wykorzystywana.
Jaką więc wybrać, aby najlepiej współbrzmiała do naszych wymagań?


geforce 705
Bloger: Prentsa Aldundia
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Trzeba pamiętać, iż nie ma idealnej, uniwersalnej karty graficznej, jaka będzie niedroga, a równocześnie pozwoli uruchomić wszelką najświeższą grę na rynku. Kartę dobiera się w stosunku do mianego budżetu a także funkcji, które ma spełniać. W tym przypadku najlepiej posłużyć się przykładowymi zastosowaniami. Jeśli komputer służy do oglądania filmów i zadań biurowych, to w pełni wystarczy karta zintegrowana z najpóźniejszym rodzajem procesora, jak przykładowo Geforce 630. Szukając porządnej karty graficznej Geforce - sprawdź tutaj http://www.ceneo.pl/17976030.

O ile będziemy ją pragnąć do odtwarzania filmów oraz sporadycznego uruchamiania połowicznie wymagających gier - wystarczy gatunek klasy średniej, dla przykładu Geforce 660 lub AMD Geforce 705. Najnowsze modele Geforce znajdziesz tutaj więcej w serwisie ceneo.pl. Jeśli z kolei musimy mieć ją do grania w najnowsze tytuły, jakie wymagają dużego zapasu mocy - powinno się zdecydować się już na niesłychanie funkcjonalną kartę dedykowaną z stosownym chłodzeniem działającym. W tym wypadku sprawdzi się cudownie karta Geforce 720m, wskazane jest aby zatem w nią zainwestować.


Łódź
Bloger: Monika
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


ASUS EeeKeyboard PC
Bloger: Asus
Zaczerpnięte z: Asus


Modeli kart graficznych na rynku jest niezmiernie dużo, dlatego że zastosowań pecetów jest w podobny sposób wiele.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.