Jaka folia dla twojego urządzenia będzie dobra?

Mówi się, że w rzeczywistości każda folia się różni. Czy to fakt? Oto popularne rodzaje folii na ekran.


Tego typu akcesoria na komórkę, typu folia są w rzeczywistości niezbędne. Jeśli codziennie nosisz własny telefon w kieszeni, jego ekran podatny jest na zniszczenia i porysowanie.
akcesoria na komórkę
Bloger: Microsoft
Zaczerpnięte z: Microsoft
By temu zapobiec, wypadałoby zakupić tego typu przedmiot jak folia na telefon czy etui (http://www.etuo.pl/folie-szkla). Nieprawdą jest, że folia jest w stanie zniszczyć ekran, obniża czułość na dotykanie oraz zaburza wrażenia wizualne. Tak naprawdę folia może uchronić twojego smartphona przed mnóstwem nieładnych rys – to one niszczą jego design.


Obecnie do kupienia są dwa rodzaje folii – wersja tradycyjna z klejem akrylowym oraz silikonowe. Jeśli chodzi o folie mające klej akrylowy, to są one znane od kilku lat i posiadają rzesze swoich wielbicieli (szeroki wybór etui na ZTE Blade L5) . Tego typu akcesoria na komórkę jak akrylowa folia powoli znikają z oferty. Jeśli już odszukamy taką folię, będzie ona bardziej nowoczesna i dopasowana do współczesnych urządzeń.


Sprawdź też

Czy tworzenie stron www mogłoby być przyjemne nie tylko dla grafików?

laptop
Bloger: Wilson Hui
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Większości społeczeństwa robienie stron www kojarzy się wyłącznie z czarną magią. Języki programowania, istniejące w nich klasy czy też zmienne są dostatecznie niezrozumiałe.


Salon, BB Magnolia Apartments
Bloger: B&B Magnolia Apartments
Zaczerpnięte z: B&B Magnolia Apartments


Dzisiaj częściej spotykana jest folia na telefon, którą czasami określa się bezklejową. W rzeczywistości to folia z silikonu – a to dokładnie silikon pełni funkcję kleju. Folie bezklejowe to te, które nie posiadają go, jednakże mocno przylegają do ekranu – nie działają na niego jednakże bezpośrednio.


Zaparkowane samochody na parkingu
Bloger: Tony Webster
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Jakie pozytywy ma folia na telefon? Jeżeli jest prawidłowo naklejona (nie da się zobaczyć bąbelków powietrza), to praktycznie jest niezauważalna. Choć jest doklejona do ekranu, to nie pomniejsza jego czułości na dotykanie i nie ma wpływu na jego praktyczność. Jeżeli folia posiada już kilka lat i jest bardzo zarysowana, wystarczy wymienić ją na nową. Folię można potraktować jako stałe zabezpieczenie wyświetlacza lub tymczasowe rozwiązanie – w obu funkcjach sprawdza się świetnie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.