Jaki dron na start do nauki lewitowania?

Owo pytanie zadaje sobie wielu młodych „droniarzy”, jacy jeszcze niczym nie szybowali, chcieliby niechybnie zasuwać wyścigowymi 250-tkami czy kręcić filmy w 4K DJI Phantom 3 Professional, jednak mimo wszystko od czegoś muszą rozpocząć, by nabrać jakiejś wprawy, połamać po raz pierwszy śmigła.
Harman Kardon ONYX
Bloger: Harman Kardon
Zaczerpnięte z: Harman Kardon
DJI Phantom 3 Professional
Bloger: Sony
Zaczerpnięte z: Sony
Oczywiste jest, że takich lotów nie wykonuje się urządzeniem za 5 tyś. zł chyba, że kogoś na to stać czy ma stalowe nerwy - http://dronlandia.pl/.


lampa
Bloger: Multisort.pl
Zaczerpnięte z: Multisort.pl
Cheerson CX-10 – wartość: 50 – 100zł. Przyrząd, od jakiego rozpoczynały swoją przygodę z dronami tysiące osób na całym świecie. Jest to jednocześnie jedna z najmniejszych tego wariantu zabawek i - paradoksalnie - może być to istotna komplikacja w szkoleniu. Cheerson CX-10 mierzy zaledwie 4 x 4 cm więc spokojnie pomieści się na dłoni. Możesz zabrać go wszędzie, można nim latać po domu, w pracy czy w samochodzie dzięki czemu realne jest ciągłe ćwiczenie zachowań, przyzwyczajeń oraz szlifowanie umiejętności. Atutem jest również cena – nowa wersja Cheerson CX-10A z dodatkową opcją Headless kosztuje poniżej 100zł. Wadą owej zabawki może być paradoksalnie jej rozmiar, bo ucząc się na takowym przyrządzie przyzwyczajamy się do jego „lekkości”, do ruchów zaledwie parę kroków od siebie (dalsze loty w większości wypadków kończą się stratą orientacji gdzie jest część przednia drona, ) – wszystko to, z czym nie będziemy mieć do czynienia przy lotach większymi przyrządami - koniecznie wskocz na dronlandia.pl.


Sprawdź też

Z jakich powodów po kupnie nowego telefonu warto pomyśleć o tym, żeby zabezpieczyć go etui czy pokrowcem.

malunek - Internet
Bloger: Michael Coghlan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Kupując nowy telefon przeważnie on będzie bez żadnej osłony. Co prawda obecne smartfony niejednokrotnie mają ekrany z hartowanego szkła i mocne obudowy, lecz i tak należy pomyśleć o tym, aby kupić jakieś etui czy pokrowiec.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.