Jaki telefon komórkowy dla biznesmena?

Telefon komórkowy jest to ważne narzędzie dla każdego nowoczesnego przedsiębiorcy. Noszone w kieszeni urządzenie służy pomocą w ustalaniu terminów, kontaktach z konsumentami jak też współpracownikami, a w pewnych przypadkach musi nawet zastępować laptop.


Netbooki  ASUS Eee PC X101H
Bloger: Asus
Zaczerpnięte z: Asus


Oszczędzanie na telefonie nie jest więc zanadto rozsądne - warto zainwestować w model wysokiej klasy. Które modele telefonów najbardziej dopomagają biznesmenom w pracy oraz w codziennym życiu? Kupując telefon, musimy zwrócić uwagę na 3 cechy. Po pierwsze powinien być on jak największy - ogromny ekran usuwa potrzebę korzystania z tabletu jak też znacznie rozszerza rzeczywistą funkcjonalność telefonu. Poza tym powinien być mocny - zacinanie się w kluczowym momencie wywołać może irytację, a czasami skutkuje nawet kłopotliwymi konsekwencjami. Odpowiednia moc obliczeniowa to podstawa. Telefon biznesowy (szczegóły w podanym źródle) powinien być też szykowny - pozornie jest to drugoplanowa właściwość, lecz wydobycie z kieszeni nowoczesnego smartfona robi na kontrahentach biznesowych całkiem różne wrażenie od używania kilkuletniego oraz przestarzałego urządzenia. Telefon komórkowy stanowi dość ważny fragment prezencji.


Sprawdź też

GPS od Solid Security najlepszą metodą na zabezpieczenie pojazdu

nawigacja gps
Zabezpieczenie swojego pojazdu jest nadrzędną kwestią dla wielu właścicieli aut. Przede wszystkim, gdy kupili samochód w salonie oraz chcą zainwestować w nowoczesne systemy ochrony, takie jak GPS od Solid Security.


Trudno nie odnieść wrażenia, że podział na telefony biznesowe oraz „pozostałe” stopniowo ginie. Fabrykanci starają się, ażeby ich narzędzia były doskonałe, bez względu od rodzaju potrzeb eksploatatora.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.