Jaki telefon kupić dla seniora?

Seniorzy miewają problemy z obsługą telefonów komórkowych, szczególnie tych, które posiadają najbardziej zaawansowane funkcje. Bardzo wielu z nich nie jest w stanie przyuczyć się obsługi smartfona, bowiem ma kłopoty ze wzrokiem i gubi się w bogactwie możliwości.


Dochodzi do tego strach przed uszkodzeniem cennego urządzenia, gdy nieplanowanie coś się naciśnie.


Z tychże przyczyn telefon komórkowy dla seniora powinien być banalny a także oferować te opcje, które są niezbędne do dzwonienia. W trakcie selekcjonowania telefonu dla seniora musisz zwrócić uwagę przede wszystkim na tanie telefony. Mają one mnóstwo cech korzystnych ze względu osoby w starszym wieku. Ogromnie ważny jest obrys – starsza osoba korzysta z telefonu najczęściej w domu, natomiast duży rozmiar telefonu będzie jego plusem – taki model trzyma się dużo wygodniej, niż malutki. Większość nestorów narzeka na to, że ma problem z trafianiem w przyciski aparatu telefonicznego, co dyskwalifikuje właściwie małe modele, jakie mają niewielkie guziki. Dużo wygodniejsze będzie używanie aparatu, który ma wielkie guziki z wyraźnym skokiem. Jeszcze lepszą alternatywą jest nieco zapomniana dzisiaj funkcja sygnalizacji dźwiękowej tego, iż klawisz był włączony, lub wręcz odczytywania wszelkiej z cyfr na głos.


Oprogramowanie
Bloger: Dell Inc.
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Sprawdź też

Systemy embedded pomogą skoncentrować się na odpowiednich działaniach

układanie sieci
Bloger: Michael Pollak
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzimy zakład, to będziemy zdawać sobie sprawę z tego, że istotny w niej będzie każdy szczegół, przez to musimy mieć gwarancję, że wszystko działa bez problemu. To właśnie dlatego zakładom proponowane będą różnorakiego rodzaju programy, które mają sprawić, że wszelkie działania będą dużo prostsze.


Czy powiemy jak sporo mają szansę nam dopomóc systemy crm?


Należy wydawać sobie sprawę z tego, że do pomocy posiadamy różnego typu systemy, dzięki którym jesteśmy w stanie zarządzać własną firmą.


Ekran telefonu nie musi mieć dużej przekątnej – o wiele w wyższym stopniu liczy się to, jak duże są znaki. W sklepie spraWDź, jak bardzo możemy powiększyć czcionkę oraz czy jest ona czytelna dla nestora. Im prostsze będzie wybieranie numeru, tym lepiej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.