Jakie były początki GoPro? Jakie frapujące opcje może zaoferować GoPro4?

Myśląc nad tym, jaką kamerę sportową kupić warto brać pod uwagę dobrych marek sprzęty, jakie mają już pewną renomę na rynku.


Z pewnością możemy do takiej grupy zakwalifikować sprzęt GoPro, który z kamerkami sportowymi jest kojarzony chyba najbardziej.


gopro hero
Bloger: Daniel Kruczynski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Kamery GoPro właśnie po to została stworzona, by sprostać trudnym warunkom, w których nagrywane są filmy chociażby w czasie uprawiania dyscyplin sportowych na powietrzu. Nie jest to wcale prosta sprawa, ponieważ zwykłe kamery nie do końca radzą sobie tak jak powinny. Właśnie to jest historia początku sprzętu GoPro, który został stworzony przez surfera, który nie był szczęśliwy z jakości kręcenia filmów standardową kamerą. Dzięki temu właśnie, dziś posiadamy sprzęt, który możemy zabrać ze sobą w wiele miejsc, gdyż taki GoPro Hero jest wytrzymały i wodoodporny, co daje naprawdę dużo możliwości zastosowania (oferta na camonboard.pl). Oprócz tego, tą kamerę sportową o niewielkich rozmiarach oraz bardzo lekką, można zamontować wszędzie, na przykład do kasku do roweru czy zwyczajnie trzymać wygodnie w ręku.


Trzeba powiedzieć, że GoPro 4 to doskonała jakość obrazu (http://www.camonboard.pl/gopro-hero4-back.html/). W profesjonalnych testach wypada naprawdę doskonale i z łatwością może się mierzyć z różnymi kamerami na rynku. Ciekawą opcją może być błyskawiczne nagrywanie. W taki sposób sprzęt nagrywa już po włączeniu, dlatego nie zmarnujemy żadnego z ciekawych ujęć.


Sprawdź też

Czy zdajemy sobie sprawę, że nie możemy dzisiaj istnieć bez elektryczności? Ta świadomość coraz mocniej do nas dociera

tył komputera
Bloger: Michael Coghlan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Każdy z nas powinien wiedzieć, iż elektronika to niezwykle ważna część dzisiejszej technologii, ponieważ wiele wynalazków opiera się na tej dziedzinie. Całe nasze funkcjonowanie jest jakby - mówiąc metaforycznie - podłączone do prądu. Istniejemy, póki ktoś nas nie odłączy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.