Jakie są zalety telebimów używanych bardzo chętnie w nowoczesnych formach reklamy wizualnej.

Miasta są pełne reklam, zobaczyć je można na każdym kroki. Tablice reklamowe, plakaty oraz bilboardy stały się tak powszechnie spotykane, że wielu ludzi nie zwraca już na nie większej uwagi. Ostatnio pojawiła się zupełnie nowa możliwość na rynku reklamowym, dająca znacznie większe możliwości niż tradycyjne nośniki, a są nią telebimy.

telebim promocyjny
Bloger: n0cturbulous
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Ich popularność bierze się z kilku rzeczy. Największą zaletą najnowocześniejszych telebimów jest to, że będą one pozwalań na w zasadzie nieograniczone możliwości zarządzania wyświetlaną treścią. Reklama tradycyjna jest umieszczana na jakiś czas, w trakcie którego trudno się ją zmienia. Telebim katowice galeria skarbek nie będzie miał takich ograniczeń, można na nim emitować reklamy przez dowolny czas, a zmiana będzie się ograniczać jedynie do wgrania nowego filmu do urządzenia - www.medas-media.com.pl/t_katowiceskarbek.html (www.medas-media.com.pl/t_katowiceskarbek.html). Będzie to dawało naprawdę nieograniczoną możliwość projektantom, a równocześnie znacznie powiększa skuteczność. Obrazy statyczne są najczęściej mijane bez żadnego odzewu, ale ruszające się dużo lepiej będą przyciągać wzrok konsumentów.

Telebimy opanowują obecnie coraz pokaźniejszy obszar wizualnej reklamy, a zainteresowanie nimi przede wszystkim będzie wynikać z ich naprawdę ogromnych możliwości. Posiadają one budowę modułową, więc bardzo łatwo da się je zestawiać w dowolnych kombinacjach. Jeśli będzie taka konieczność, to docelowy telebim będzie miał nawet kilka metrów kwadratowych powierzchni - niekiedy się takie montuje na czas największych kulturalnych albo sportowych imprez.


Sprawdź też

Oświetlenie - a więc, kolejny tekścik pochodzący z wnętrza cyklu "rzeczka" nadchodzi"!

mysz
Bloger: See-ming Lee
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Gdy słyszymy słówko "słońce" pierwsza rzecz co z automatu przychodzi nam do głowy, to określenie "ciepło", następnym dopiero jest słówko "światło", choć to dokładne słowo jest bardziej adekwatne, gdyż niezależnie od pory roczku, słoneczko światło daje Zawsze, w czasie gdy ciepło niekoniecznie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.