Jakiego rodzaju możliwości będzie obecnie dawać wirtualna rzeczywistość, zalety kamer które mogą nagrywać w technologii 360.

Rzeczywistość wirtualna pojawiła się już pod koniec ubiegłego wieku. Już wtedy bowiem w sprzedaży pojawiły się okulary, jakie miały przenosić graczy o wirtualnego świata. Dzięki nim możliwe było obserwowanie wszystkich wydarzeń w taki sposób, gdyby widziało się wszystko naprawdę.

Takie były
gra na xboxie
Bloger: Crosa
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
teoretyczne założenia, lecz rzeczywistość brutalnie zweryfikowała te zamierzenia. Technologia nie pozwalała jeszcze na to, aby wszystko mogło funkcjonować tak jak chcieli tego twórcy, samo urządzenie zbyt poręczne bowiem nie było i sprawiało problemy ze stanem zdrowia grających. Lecz technologia virtual reality porzucona bynajmniej nie została. Przed kilku laty pojawiły się współczesne gogle wirtualnej rzeczywistości, o dużo większej ilości możliwości niż pierwowzór sprzed lat. Lecz aktualnie możliwości technologiczne są zupełnie inne, dzięki czemu współczesne Google wyglądają znacznie lepiej niż pierwsze ich wersje. Po pierwsze oferują dużo lepszą jakość obrazu, który będzie wyświetlany, ale także wygodę stosowania. Zyskują one coraz więcej popularności, przede wszystkim korzystają z nich gracze, lecz zaczynają zyskiwać również kolejne obszary.
kamera
Bloger: Joe Kunzler
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jedną z bardziej niesamowitych rzeczy, jakie robić można w tego typu goglach, są filmy. Ale nie takie, jakie wszyscy znamy, czyli wyświetlane na płaskim ekranie, lecz w nowoczesnej technologii 360.


Sprawdź też

W jaki sposób zostać pracownikiem PSP oraz jakiego rodzaju to daje zyski?

straż pożarna
Bloger: MAURO CATEB
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jest parę zawodów, w których pragną pracować dzieciaki. Takim zawodem często jest strażak, do którego zadań zalicza się nie tylko gaszenie pożarów, ale również pomoc przy występowaniu klęsk żywiołowych lub choćby przy co poniektórych wypadkach na drodze.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.