Jeśli pragniemy nabyć porządnego drona, to bez problemu uczynimy to w Warszawie

Drony są teraz wyjątkowo powszechne. Bardzo dużo osób kupuje sobie ten sprzęt, by móc nagrywać filmiki z dużej wysokości oraz podziwiać okolicę.
W sklepach znajdziemy wyjątkowo duży wybór i bez wątpienia niejedną ciekawą okazję.


odwzorowanie - sprzęt
Bloger: daniel.s
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Jeżeli pragniemy kupić sobie drona, to warto zaglądnąć do sieci i przejrzeć propozycje albo poszukać sklepów stacjonarnych. W wypadku kiedy przypadła nam do gustu marka 3D Robotics Warszawa jest miejscem, w którym na pewno znajdziemy dużo salonów, które oferują jej produkty. Marka ta cieszy się wyjątkowo dużą renomą, a jej urządzenia są naprawdę wysokiej klasyi posiadają bardzo dużo ciekawych funkcji. Jeśli pragniemy kupić nieco tańszy, lecz również wyjątkowo dobry model, to warto przejrzeć urządzenie Xiro Xplorer V. Jest to naprawdę porządna konstrukcja.


Lwia część wysokiej klasy dronów posiada zainstalowane kamerki, które rejestrują filmiki w jakości HD. W dodatku na przykład Xiro Xplorer V ma opcję wprowadzenia trasy lotu w oparciu o kilkanaście punktów i porządny wzmacniacz - www - sygnału bezprzewodowego, pozwalający na przesłanie video nawet na odległość 500 metrów. Jeżeli więc planujemy zakupić lub jedynie zobaczyć sprzęt takich firm jak Xiro albo 3D Robotics Warszawa jest miastem, w którym z łatwością znajdziemy wiele porządnych salonów sprzedających najróżniejsze drony.
Trzeba nadmienić, iż nowe urządzenie firmy 3D Robotics, dron SOLO, ma wyjątkowo wygodny joystick do sterowania, stworzony przez ludzi zajmujących się produkcją joysticków do różnych konsol. Jest on bardzo prosty w obsłudze i stylowy.
24-12-2017
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.