Który smartphon wybrać?

Zakup nowego telefonu to bardzo duże wyzwanie. Dzieje się tak ze względu na niezliczoną ilość prezentowanych modeli telefonów oraz całej liczby akcesoriów. Tak naprawdę jednak okazuje się, że wybieramy między trzema głównymi platformami mobilnymi: platforma od firmy Google, system Apple oraz Windows Phone.

Ze względu, że telefony działające pod wodzą Windows Phone są najmniej popularne nie będziemy o nich wspominać w tym artykule. Jeżeli chodzi o smartfony z Androidem, to wybór jest bardzo duży. Jednak na rynku telefonów z tym systemem możemy wymienić kilku topowych producentów a więc.: koreański producent flagowca S7, Sony, LG albo HTC. Wybijającym się telefonem (jeżeli chodzi o relację ceny do jakości) jest z całą pewnością LG G3S, a więc wariant topowego G3.

smartfony, telefony komórkowe
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Koreańska firma korzysta z sukcesu flagowego produktu, oferując mniejszą i bardziej przystępną cenowo wariację dla szerszego grona odbiorców. Aparat LG G3S to telefon budżetowy, zaopatrzony w 8GB pamięci wbudowanej, pracujący pod platformą Android KitKat. Wyróżniającą się zaletą jest z całą pewnością dobra bateria, jaka zapewnia do 1,5 dnia swobodnego użytkowania na jednym ładowaniu.

Atrakcyjny design - dobrej jakości plastik imitujący metal powoduje, iż telefon wygląda naprawdę wspaniale. Jednym z problemów może okazać się nieco słabsza rozdzielczość ekranu, jednakże nie jest to mocno odczuwalne w trakcie codziennego użytkowania. LG G3S to solidny telefon w rozsądnej cenie dla tych, którzy cenią sobie praktyczność telefonu i odpowiedni wygląd smartfonu.

Gdy rozważamy zakup telefonu spod znaku nadgryzionego jabłka, to możliwość wyboru jest o wiele mniejsza niż w przypadku telefonów z systemem od Google. Do rozważenia mamy różne warianty oraz wersje kluczowego smartfonu korporacji z Cupertino - iPhone’a. Począwszy od starszego iPhone 5, poprzez iPhone 6 i większy wariant iPhone 6 Plus. Dodatkowe informacje o telefonach: lg g3s


Sprawdź też

perfekcyjne zabezpieczenie do aparatu telefonicznego

Tablet Samsung GALAXY Tab
Bloger: Samsung
Zaczerpnięte z: Samsung
Przezroczyste etui ochronne na Samsung Galaxy S4 z dwiema ramkami osiągalnymi w kolorze czerwonym i białym. Etui skutecznie uratuje aparat telefoniczny przed uderzeniami i zadraśnięciami. Nadzwyczaj nadzwyczajny wygląd przyzwoli na stworzenie znakomitej mieszanki z telefonem. Etui zabezpiecza aparat telefoniczny ze każdych stron i umożliwia nieskrępowany dostęp do wszystkich przycisków i działań telefonu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.