Miłośnicy nagrywania filmików mają do wyboru naprawdę wiele wysokiej klasy produktów

Jeśli jesteśmy amatorami ekstremalnych sportów oraz chcemy nagrywać swoje przygody sportowe, to powinniśmy kupić dobry sprzęt. Teraz najlepszym wyjściem może być najnowsza kamerka GoPro i świetnej klasy dron.


Jeśli pragniemy kupić porządnego drona, to mamy wyjątkowo duży wybór.
Softstarty
Bloger: Kurt Trew
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Wystarczy zajrzeć do Internetu i odpalić wyszukiwarkę, a z pewnością wyskoczy nam mnóstwo ciekawych propozycji. Dobrym rozwiązaniem będzie dron DJI Phantom 3 Professional (http://camonboard.pl/dron-dji-phantom-3-professional.html). Jest to urządzenie posiadające wyjątkowo wytrzymałą baterię oraz przystosowane do większych obciążeń. Sterowanie nim jest niezwykle proste, a wygodne oprogramowanie zapewnia dużo dodatkowych funkcji. Dron DJI Phantom 3 Professional jest doskonały dla amatorów oraz profesjonalistów.


Osoba w okularach
Bloger: Ryan Hickox
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


W przypadku kiedy chcemy na ten przykład zarejestrować skok na bungee albo zjazd na rowerze, to warto zakupić kamerkę GoPro Black (http://camonboard.pl/gopro-hero4-back.html/). Ten flagowy model marki przystosowany jest do działania w ciężkich warunkach. Jest zupełnie wodoszczelny, a zatem nie musimy już martwić się deszczem lub tym, że wpadnie do wody. Ponadto kamerka GoPro Black nagrywa obraz w jakości HD i ma stabilizator obrazu, który spowoduje, że nasze nagranie będzie prezentować się niezmiernie dobrze. Ponadto ma ona trzy zamontowane mikrofony, co zapewnia znakomITą jakość dźwięku.
Solidny sprzęt do rejestrowania spowoduje, że będziemy w stanie zatrzymać wszystkie emocjonujące momenty w wysokiej jakości oraz się nimi podzielić z rodziną albo z ludźmi w sieci.
18-08-2017
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.