Najlepsze obiektywy produkcji Sigma

Sklepy fotograficzne oferują kilka rozmaitych modeli obiektywów. Przed zakupieniem aparatu należałoby zorientować się jak szeroki wybór jest wśród gatunków obiektywów, lamp i innych dodatków.
Laptop FX610
Bloger: 4Press.pl
Zaczerpnięte z: 4Press.pl


Ogniskowa obiektywu jest bez wątpliwości najistotniejszym jego parametrem, albowiem to ona w znacznym stopniu wyznacza jego używanie. Do wyboru są zarówno obiektywy stałoogniskowe jak i zmiennoogniskowe. Ogniskowa obiektywu jest jego właściwością fizyczną i nie ma istotności, do jakiego aparatu go podepniemy. Firma Sigma ma bogatą ofertę obiektywów. Sigma 50/1.4 jest sprzętem bardzo wymyślnym wizualnie i przeważa nad konkurentami małą odległością ogniskowania. Jest także obiektywem sporych rozmiarów i wagi. Schemat konstrukcji optycznej, jak na obiektyw o ogniskowej 50 mm, wygląda naprawdę imponująco. Obiektyw komponuje się z 13 soczewek sformowanych w 8 grupach. Trzy detale wykonano z niskodyspersyjnego szkła SLD, a jednemu nadano kształt asferyczny. Wewnątrz znajdziemy jeszcze kołową przysłonę o dziewięciu listkach, którą zdołamy maksymalnie domknąć. Klient dostaje w komplecie oba dekielki, twarde etui, także osłonę przeciwsłoneczną - super sigma 50/1.4.


sortownik odpadów
Bloger: Franke Polska Sp. z o.o.
Zaczerpnięte z: http://www.franke.pl/franke-13455-sortowniki-odpadow.html


samochód - powiększenie
Bloger: Daniel Jolivet
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Sigma 85/1.4 należy do wysokiej jakościowo serii tego producenta, która w standardzie jest oferowana z gwarancją wynoszącą 3 lata, z możliwością jej rozszerzenia o dodatkowe dwa - warto obejrzeć produkty sklepu SIGMA.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.