Nasz smartfon wymaga nie tylko właściwego użytkowania ale też ochrony

Smartfony i także starsze aparaty dotykowe są niestety urządzeniami delikatnymi. Tyczy się to szczególnie ich najważniejszej części, czyli ekranu. Wyświetlacz bez trudu zarysować lub zepsuć.


waga elektryczna
Bloger: Quinn Dombrowski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Bardzo często trzymamy smartfon w kieszeni albo w torbie z powiedzmy kluczami. Nie wspominając już o upadkach, jakie dzieją się nam wszystkim i to wcale nierzadko. Choć, często smartfony posiadają szybkę Gorilla Glass czy obudowy wytrzymałe na upadki z wysokości. Na początku dbamy o nasz nowy nabytek. Każda pojawiająca się plama, czy rysa przyprawia nas o zawrót głowy. Świetnym rozwiązaniem jest już na wstępie zaopatrzyć się w etui na własny aparat. Lepiej zrobić to później niż wcale. Tą maksymą kierujmy się przede wszystkim dlatego, że w każdym momencie używania naszego urządzenia nie jest za późno aby o niego zadbać. Do nas należy także wybór, jak chcemy zabezpieczyć nasz telefon. Jeśli poszukujemy dla przykładu etui na telefon ASUS Zenfone GO, czy może kabury albo futerału. Każde z propozycji ma własne wady i zalety. Powinniśmy sami w użytkowaniu, stwierdzić która z form ochrony mojego aparatu okaże się lepsza i wygodniejsza.


Sprawdź też

Z jakiego powodu należy chronić swój smartfon czy telefon za pomocą etui albo pokrowca.

Tuleje dystansowe
Każdy posiadacz telefonu zapewne by chciał, aby służył on jak najdłużej w dobrym stanie. Współczesne urządzenia są przede wszystkim duże, posiadają niejednokrotnie ekrany nawet 5-calowe, więc i o zarysowanie jest stosunkowo łatwo.


Wielu z nas nabywając swój smartfon, kupuje go z myślą, by po jakimś czasie spróbować sprzedać go na wolnym rynku. Dlatego trzeba pomyśleć, jak zabezpieczyć aparat, aby w przyszłości wyglądało ono dobrze. Na rynku znajdziemy niezwykle duży asortyment podobnych akcesoriów. Odróżniają się one tylko ceną i klasą wykonania.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.