Nowoczesne sposoby używane przez przedsiębiorstwa żeby dotrzeć do konsumentów

Aktualnie większa część powszednich transakcji kupna-sprzedaży odbywa się z poziomu komputera, tabletu albo telefonu komórkowego. Widzenie się z dostawcą przestało być konieczne.


dodatki
Zaczerpnięte z: http://www.morguefile.com/


Sprawdź też

Piękne fotki zrobisz tylko z dobrym sprzętem - kup już dzisiaj aparat optymalny dla siebie

aparat
Bloger: Marina del Castell
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Fotografie to najlepszy sposób, aby ująć najpiękniejsze momenty oraz najważniejsze wydarzenia. Już od początku swego istnienia dziedzina fotografii bywała wykorzystywana podczas istotnych okoliczności, jak wesela czy chrzty. Była też jedyną możliwością, żeby zachować obraz ludzi dla ich potomków. Dziś fotografia i robienie fotek nie okazuje się już domeną specjalistów, bo każdy może takie fotografie zrobić – należy jedynie mieć dobry sprzęt.


Również przy różnych współpracach pomiędzy przedsiębiorstwami wiedzie prym komunikacja online. W dobie ogólnej informatyzacji przedsiębiorstwa wykorzystują nowe narzędzia sieciowe, jakie pozwalają im na pozostanie konkurencyjnymi i lepsze dotarcie do potencjalnych odbiorców (zapoznaj się z informacjami na stronie www.logintrade.pl). W efekcie z roku na rok ilość nowych narzędzi nieustannie się powiększa. Platforma zakupowa to współcześnie jedna z najpopularniejszych form dokonywania zakupów jednakowo na linii przedsiębiorstwo – nabywca jednostkowy i firma – firma. Specyfika obecnego rynku zmusza do sporej elastyczności. Bez użytkowania opcji jak platforma zakupowa praktycznie każda firma umniejsza swój potencjał w sprzedawaniu zarówno artykułów oraz usług.


E-procurement czyli mówiąc inaczej wymiana sieciowa to obraz nowoczesnego handlu w całej jego rozciągłości. E-procurement za fundament ma platformy zakupowe. Nie są to jednak powszechnie działające sklepy on-line. E-procurement to handel umiejscowiony poziom wyżej – B2B, B2C, B2G. Oferowane są tu nie tylko określone towary ale również usługi, praca, materiały itd. (logintrade.pl/e-procurement). Platformy zakupowe E-procurement to punkt wyjścia dla funkcjonowania zarówno małych, średnich jak i wielkich przedsiębiorstw. Posiadanie profesjonalnej platformy do wymiany handlowej ma zasadnicze znaczenie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.