Dzisiejszy dron Inspire 1 i jego wartości

Na dzisiejszym rynku pojawia się coraz więcej dronów, które używane są na wielką skalę. Drony pozwalają na robienie zdjęć i filmowanie z powietrza, co daje naprawdę niespotykane i niepowtarzalne wyniki.


dron, technologia
Bloger: Peter Linehan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Bez wątpliwości jednym z lepszych dronów jest nowomodny dron Inspire 1, który posiada niezwykle poszerzone zaplecze techniczne. Dron Inspire 1 ma takie funkcje, jak na przykład automatyczne lądowanie i startowanie, GPS czy też stabilizacja lotu. Specjalną nowością jest także wbudowana kamera, jaka jest w stanie zarejestrować obrazy w rozdzielczości 4K. Dron DJI Inspire 1 jest w stanie obrócić kamerę o 360 stopni, dzięki automatycznemu podwoziu, które chowa się samoczynnie po starcie. Jego parametry są istotnie niezwykle wyśmienite, wobec tego decydując się na ten nowomodny dron, powinniśmy liczyć się z niemałą ceną- sprawdź ceny: dronlandia.pl/DJI-Inspire-1.

Nadzwyczaj dobre drony wysokiej jakości proponuje też firma 3d Robotics. Firma proponuje profesjonalne drony oddane do filmowania z powietrza, z których entuzjastycznie korzystają profesjonaliści. W ofercie 3d Robotics mieści się między innymi dron 3DR SOLO- oferta dostępna tutaj: www.dronlandia.pl/drony-3dr, który ma wyborne parametry. Zdoła on pracować do 25 minut, natomiast system zarządzania energią stale kontroluje zużycie baterii. Dzięki temu wiemy, jak bateria jest już na wyczerpaniu i kiedy trzeba bez ryzyka podejść do lądowania.


widok z kamery drona
Bloger: Diriye Amey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Zarówno drony firmy DJI, jak również 3d Robotics zrealizują oczekiwania osób, jakie wyszukują profesjonalnych dronów do filmowania z powietrza, niekoniecznie tanich. Cena za drony tych marek do niewielkich nie przynależy, jednakże z pewnością ich niezwykła funkcjonalność, wytrzymałość oraz wyśmienita jakość są warte takiej ceny. Drony te zdołamy obecnie otrzymać w wielu sklepach online, oczywiście powinno się nabywać drony z wiarygodnych źródeł. Wtenczas będziemy mieć pewność, iż jest to oryginalny sprzęt od najlepszych fabrykantów. Przed kupnem należałoby też zapoznać się z całkowitymi parametrami pojedynczych typów i wybrać taki, który będzie odpowiadać nam najbardziej.
18-08-2017
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.