Współczesny parking wzbogacony o rezerwacyjnym systemem

W zatłoczonych miejscowościach znalezienie punktu parkingowego – nawet płatnego – bywa prawdziwym wyzwaniem. A jeśliby tak było można zarezerwować miejsce parkingowe przedtem i nie trwonić czasu na poszukiwania, znalazłszy się już na miejscu?


komórki służą już jednakże nie tylko do przyjmowania płatności za usługę parkingową, lecz także do organizacji pracy parkingu.
Oracle
Bloger: Raido
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Funkcjonują już bowiem doświadczalne systemy, w których kierowca wychodzi z samochodu w dogodnym położeniu – przykładowo w pobliżu wejścia do galerii handlowej. Następnie po wydaniu przez kierowcę dyrektywy za pośrednictwem stosownej aplikacji podłączony do netu samochód – już bez prowadzącego – prowadzony jest bezobsługowo na oddalone miejsce parkowania. System parkingowy oparty jest o rezerwację online dokonywaną za pomocą strony www (czytaj na transcom-system.com.pl). Przy projektowaniu systemu zadbano tak o stałych użytkowników parkingu oraz jednostki, które z parkingu korzystają okazjonalnie. Przy rezerwacji miejsca, wiadomość o zajętym miejscu parkingowym jest automatycznie wysłana do systemu i przy wjeździe na parking, wystarczy zeskanować posiadaną kartę.


Urządzenie pomiarowe
Bloger: Commander, U.S. 7th Fleet
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


System przedsprzedaży, został rzecz jasna połączony z systemem zapewniającym kierowanie ilością dostępnego punktu celem jak w największym stopniu szczegółowej optymalizacji powierzchni.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.