Nowoczesny system parkingowy znacznie skraca czas wymagany na odnalezienie miejsca postojowego

Współczesne systemy parkingowe umożliwiają obsługiwanie naprawdę dużych powierzchni oraz sterują przepływem ruchu w taki sposób, że nigdy nie powstają zatory.
Sprawdzą się one doskonale w dużych biurowcach oraz na stadionach.


Innowacyjny system parkingowy na ogół składa się mnóstwa urządzeń połączonych komputerem centralnym, który nimi zarządza. Bardzo często posiada on bardzo wiele ciekawych rozwiązań, które znacznie ułatwiają prowadzącym poruszanie się po parkingu. Da się na przykład przydzielić miejsce konkretnemu użytkownikowi, który po dostaniu się na parking będzie do niego skierowany. Porządny system parkingowy dba o to, aby nigdy - więcej opinii na ten temat nie tworzyły się korki, a kierowcy mogli prędko i bezproblemowo wjechać i wyjechać z terenu parkingu.


Reaktor jądrowy
Bloger: Renault


Najpowszechniejszą metodą umożliwiającą wjazd na obszar parkingu są teraz karty RFID. Właściciel pojazdu, który chce dostać się na parking, będzie musiał taką kartę przysunąć do skanera, by szlaban się podniósł. Da się na niej umieścić dużo inFormacji, więc mogą być całkowicie spersonalizowane. Karty RFID są niezmiernie wygodne i umożliwiają płynny ruch aut na terenie parkingu. Da się również zaimplementować identyfikację dalekiego zasięgu, czyli taką, która zidentyfikuje prowadzącego ze znacznej odległości oraz podniesie szlaban trochę szybciej.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.