O czym dobrze jest pomyśleć, kupując nowy smartfon, albo laptop? W jakie rzeczy jeszcze trzeba się zaopatrzyć?

Komputery mobilne jak również telefony są sprzętem mocno podatnym na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Zdarza się, że płacimy za nie spore środki finansowe, dlatego szkoda aby szybko zniszczyły.


Jak je ochronić?


Sprawdź też

Archicom opinie uzyskuje naprawdę dobre

zabezpieczenia
Jeżeli poszukujemy kogoś, kto urządzi oraz zbuduje dla nas dom, lub biuro, to pragniemy mieć świadomość, że będziemy wykorzystywać z pomocy tych najwspanialszych osób.


Komórka
Bloger: Sweex
Zaczerpnięte z: Sweex


Na pewno najłatwiej jest o uszkodzenia podczas podróżowania. To najbardziej dotyczy laptopa, jakim można na przykład o coś uderzyć, albo też może nam wypaść do ręki. Dlatego też wraz z zakupem takiego sprzętu trzeba pomyśleć również o dobrej jakości etui. Używając go będziemy bardziej spokojni o takie urządzenie. Kiedy będziemy poszukiwać odpowiedniego, to trzeba zwrócić uwagę na wielkości sprzętu, ażeby nie było zbyt dużo luzu w środku. Chodzi tutaj o stabilny układ. Oprócz tego, z każdej ze stron etui powinno mieć mocną, amortyzującą uderzenia warstwę. Do tego, warto, aby było nieprzemakalne, szczególnie gdy planujemy dużo czasu spędzać na dworze z tego typu urządzeniem. Niektóre z toreb są tylko na uszkodzenia mechaniczne, z tej przyczyny dobrze jest zwrócić na to uwagę.


etui


Hybrydowe urządzenia z systemem Windows 8
Bloger: Samsung
Zaczerpnięte z: Samsung


Natomiast, kiedy chodzi o smartfon, to w tym wypadku co ważne musimy poszukać etui właściwe do konkretnego modelu. Są one z reguły bardzo dobrze dopasowane tak, aby ochronić te newralgiczne miejsca, jak kanty oraz szybkę przed rysami oraz uszkodzeniem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.