Obecnie komórka to nie tylko multum aplikacji to również bogactwo akcesoriów

W handlu można zakupić sporo gadżetów do naszych telefonów komórkowych. Nic to dziwnego, jeśli wziąć pod uwagę jak wszechstronnymi urządzeniami są najnowsze telefony. Prócz oczywistej swej funkcji mogą nam służyć do wysyłania krótkich wiadomości tekstowych, jako alarm, kalendarz, kalkulatorek, aparat, stoper czy też radio. Poza tym można dzisiaj zainstalować ogromnie dużo przydatnych nam bardziej albo mniej, darmowych albo nie funkcji. Zatem mając w swoim smartphonie GPS i internet, można zainstalować praktycznie każdą z aplikacji.

telefon komórkowy
Bloger: Vernon Chan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jeżeli na przykład czynnie uprawiamy sport, może nam się przydać osobisty trener, który określi mapę naszego treningu, policzy przebyte kilometry, spalane kalorie (a nawet je zamieni na liczbę spalonych hamburgerów!). Działa to niezwykle motywująco. Osoba odchudzająca się także znajdzie coś dla siebie. Instalując odpowiednią aplikację starczy wpisać w komórkę czego ile zjadła, a nasz osobisty dietetyk oblicza ile to kalorii i ile jeszcze nam wolno. W programie specjalnej dla pań jest tabelka, na której płeć żeńska może zaznaczać pomiary temperatur i tworzyć comiesięczne wykresy. Mało tego, nawet swój codzienny nastrój może oznaczać odpowiednią emotikonką! Dość popularną aplikacją którą możemy pobrać na nasz telefon jest choćby latarka albo radio cyfrowe. I w ten oto sposób nasz smartphon robi się naprawdę urządzeniem uniwersalnym!

Między innymi dlatego nasze współczesne smartphony potrzebują wiele akcesoriów do telefonów (sprawdź jakie są aktualnie dostępne i po ile: http://www.promocyjni.pl/siec/33-komputronik), mianowicie przydają się: słuchawki aby można było posłuchać ulubionej stacji radiowej lub też muzyki, co pewien czas należy zmienić im zużytą już baterię, kupić ładowarkę sieciową czy też samochodową, albo takie oczywistości jak startery, etui na telefon w różnych wzorach i kolorach. Pośród akcesoriów do telefonów komórkowych znajdziemy także różne smycze, kable, adaptery oraz akcesoria bluetooth do telefonów. Jednym takich z ciekawych gadżetów jest dla przykładu składana klawiaturka, która posiada uchwyt na telefon i uczyni z niego prawie notebook. Całkiem interesująco przedstawiają się także okulary służące jako słuchawki podłączane przez bluetooth. Ponoć mają zdolność odróżniania dźwięki otoczenia od głosu używającej ich osoby. Jednym słowem raj dla gadżeciarza!
02-02-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.