Od jakiego określenia wywodzi się nazwa Gorenje pralki i dlaczego warto się nimi zaciekawić?

Czy wiesz, iż w przeszłości wypranie ubranka polegało na moczeniu go w np. jeziorze? Obywatele stosowali także odmienne metody do których wliczało się uderzanie odzieżą o skały w celu "wybicia" brudu z tkaniny.


Z upływem czasu zauważono, iż do prania korzystniej nadaje się gorąca woda niż chłodna. W 1797 roku powstał pierwszy prototyp tary, która stała się przełomowym udoskonaleniem.


Sprawdź też

Zamów pendrive reklamowy dla swej kompanii

palenie
Bloger: taylor dahlin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Obecnie, cały otaczający nas świat jest skomputeryzowany. Sporo naszej pracy wykonujemy internetowo, używamy komórek z aplikacjami, w klinice posiadamy swoją wirtualną kartę pacjenta, także oceny dzieci w szkole widzimy online.


odbicie - kominek
Bloger: uroczysko.net.pl
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Na szczęście dzisiaj pojawiają się już Gorenje pralki, jakie popularne są na całym świecie ze swej niezawodności i klasy. Określenie Gorenje pralki wywodzi się od niewielkiej wsi na Słowenii, w której w 1950 roku powstał zatrudniający tylko dziesięć osób Okręgowy Zakład Metalurgiczny Gorenje. W obecnych dniach Gorenje pralki wytwarzane są przez przedsiębiorstwo będący jednym z 8 głównych wytwórców znacznego sprzętu AGD na całym globie. Wszakże nawet w obecnych czasach ujednolicenia, Gorenje pralki wytwarzane są jedynie na obszarze Europy. Warto powiedzieć, że początkowa pralka automatyczna Gorenje opuściła taśmę montażową już w 1964 r.


Już wtedy firma Gorenje pralki nie zapewniała swoim klientom tylko najlepszej klasy produktów, lecz także, w wypadku potrzeby, także naprawę oraz obsługę pogwarancyjną. Dzięki takiemu podejściu do petenta firma otrzymywała dodatkowe zaufanie ze strony różnych osób. A jakie są właściwie te Gorenje pralki? Ciche, skuteczne, energooszczędne.


Zaliczają się do tak zwanej klasy oszczędności A+++, co znaczy, że zużywają bardzo niewiele energii elektrycznej. A 1200 obr. na 60 sek., jakie zapewniają Gorenje pralki to faktycznie niezwykle dużo. Innymi słowami Gorenje pralki nie tylko piorą, lecz również suszą pranie.
17-01-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.