Olimpia Port - czyli, pojedyncza spośród najwspanialszych inwestycji mieszkaniowych firmy typu deweloperskiego Archicom na obszarze Wrocławia

Co dobrze jest wiedzieć o wspomnianej wewnątrz temaciku inwestycji deweloperskiej o nazwie Olimpia Port? Gdybyśmy zapragnęli zakupić w niej mieszkanie, co bylibyśmy zmuszeni wiedzieć na jej temacik? Na jakie kwoty za mieszkanie powinniśmy się przygotować, planując w tamtym miejscu meldunek? To wszystko oraz jeszcze więcej nie posiadając najmniejszego problemiku znajdziesz w środku naszego nowego - świeżutko co wydzierganego - felietonu!
Łódź
Bloger: Sarota PR
Zaczerpnięte z: Sarota PR


Inwestycja typu mieszkaniowego o nazewnictwie Olimpia Port, to jak już zostało napomknięte jedna spośród najlepszych inwestycji typu deweloperskiego firmy Archicom, która to własną siedzibę posiada na obszarze miasteczka Wrocław. Wspomniana inwestycja bywa nie tylko najlepsza, ale i najchętniej wybierana poprzez kupców. Olimpia Port jest zlokalizowane na styku miasta Sępolno, oraz Swojczyc oraz posiada takie udogodnienia jak osiedlowe fitness, place do zabaw, dróżki rowerowe, a także ochronę 24 godziny na dobę, windy, a także garaże podziemne. Dobrze bywa tutaj napomknąć, że owa inwestycja znajdują się 6 km od centrum, w pięknym i swobodnym miejscu, w którym naokoło odnajdziemy parki, wspomniane już ścieżki rowerowe, oraz pełniutko sklepików wraz z przeróżnego rodzaju usługami. Jeżeli chodzi o same mieszkanka, to bywają one przestrzenne oraz wygodne. Ich kwoty zaczynają się od obszaru stu osiemdziesięciu tysiaków złotych, kończąc nawet i na bardziej dużo aniżeli siedmiuset tysiaków.
Owe pokoje ukazują się od kawalerek, po mieszkania pięcio-pokojowe - metraż zaczyna się od trzydziestu m2, aż po sto m2. Można także wybrać dodatkowe opcje, takie jak balkon, czy osobna kuchnia, oraz taras albo ogród.
17-01-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.