Ostatnio niezwykle popularne stało się rejestrowanie na kamerę praktycznie wszystkiego co znajduje się wokół.

Ale nie są to mimo wszystko takie zwykłe filmy, takie jakie możemy zrealizować z naszego tabletu. Najlepiej trzeba tu jeszcze wziąć pod uwagę to, iż zazwyczaj nagrania dotyczą środowiska w momencie robienia różnych wyczynowych aktywności. Zatem mamy szansę aby mówić o potocznie nazywanych kamerkach sportowych, które wielu osobom lubiącym aktywny tryb funkcjonowania, towarzyszą dosłownie w każdej ekstremalnej sytuacji.

kliknij w camonboard.pl
Bloger: cellanr
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jeżeli i ty podejmujesz decyzję jaką sportową kamerkę kupić, tak by idealnie była dopasowana do Twojego kasku, jak i również żeby przechodziła bez szwanku wszystkie wstrząsy i działania pogodowe. To opłaca się tutaj wspomnieć o dwóch najlepszych faworytach, jacy jakiś czas temu zagościli również na polskim rynku. Pierwszy przedstawiciel firmy sony wyróżnia się bardzo dobrym szkłem, a także bardzo jasnym światłem jak na taki sprzęt. Jest to sony action cam. Natomiast poszukując dla porównania jeszcze kamerki sportowej w komercyjnych markach, z pewnością słyszeliście o linii kamerek o nazwie gopro.

To dokładnie dzięki tym urządzeniom zasłynęło nagrywanie (dronlandia.pl/dron-gopro-karma) wszystkiego z perspektywy swojego kasku lub pozostałych elementów ciała. Niedawnym hitem tej marki jest gopro Hero 4 silver. To już kolejna, oczywiście ulepszona edycja tego urządzenia, dzięki czemu można wydobyć w chwili obecnej jeszcze lepszy dźwięk oraz wspaniały obraz, nie martwiąc się o to, czy właśnie znajdujemy się blisko morza, nad powierzchnią ziemi, czy w wysokich górach.


Sprawdź też

Odpowiedni dobór obiektywu posiada ogromne znaczenie dla wykonywanego zdjęcia

Dyktafon ICD SX750
Bloger: Sony
Zaczerpnięte z: Sony
W okresie fotografii analogowej rzecz była prosta.


Aparat był jedynie skrzynką oferującą dane czasy otwarcia migawki. Obecnie sprawy są są trochę bardziej złożone.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.