Oświetlenie - a więc, kolejny tekścik pochodzący z wnętrza cyklu "rzeczka" nadchodzi"!

Gdy słyszymy słowo "słońce" pierwsze co automatycznie przychodzi nam do głowy, to określenie "ciepło", następnym dopiero jest słówko "światełko", chociaż to dokładne słowo jest bardziej adekwatne, albowiem niezależnie od pory roczku, słońce światełko daje Zawsze, podczas kiedy ciepło niekoniecznie.


mysz
Bloger: See-ming Lee
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Już od zarania dziejów ludzie próbowali pozyskać "potęgę", jaką to jest światełko oraz ostatecznie wynaleźli elektryczność, a także żarówkę, która to dała naszym osobom możliwość panowania nad owym "żywiołem". Obecnie światło jest dostępne dla każdziutkiego, i to o nim i postaciach jego "przekazania" opowiemy wewnątrz pisanym dzisiaj felietonie...


Sprawdź też

Telefon dotykowy i akcesoria do niego

etui do telefonu
Sporo osób posiada własne telefony komórkowe i rzeczywistość wygląda tak, że są osoby, które posaidają po kilka telefonów. Niektórzy w związku z pracą, a pewne osoby ze względu na swoje kaprysy posiadają po kilka telefonów.


Światło, czy też raczej oświetlenie, jest naszym dzisiejszym temacikiem oraz równocześnie myślą przewodnią. Jak wspomnieliśmy powyżej, skupimy się dzisiaj na formach przekazania oświetlenia, którym to są bez wątpienia lampki wewnętrzne, takiego typu jak na przykład: lampy podłogowe i wiszące, lampki na stolik, wszelkiego rodzaju żyrandole, kinkiety, a także wszelkiego typu oświetlenie zewnętrzne, typu na przykład: lampy wraz z czujnikiem ruchu, lampy na pilota, czy takie, które to przypominają lampki wewnątrz "starym stylu" - czyli, te które na przykład bywają jak na dworcach, lub dawnych, starych uliczkach. Warto zapamiętać, że każdego rodzaju oświetlenie (a dokładniej jego obudowa) w obecnych czasach ma określony rodzaj żarówki, a dokładniej wejścia (nazywanego gwintem), do którego to nie nadaje się każda żarówka.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.