perfekcyjne zabezpieczenie do aparatu telefonicznego

Przezroczyste etui osłonowe na Samsung Galaxy S4 z dwiema ramkami osiągalnymi w kolorze czerwonym i białym. Etui skutecznie uratuje aparat telefoniczny przed uderzeniami i zadraśnięciami. Niezwykle nadzwyczajny design pozwoli na zrobienie doskonałej kompozycji z telefonem. Etui ochrania aparat telefoniczny ze każdych stron i umożliwia całkowity dostęp do wszelkich guzików i działań telefonu.

etui dla Galaxy
Bloger: Elisa Fair
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Ultra smukłe i ogromnie lekkie osłonowe etui do Samsunga Galaxy S3. Aura ubezpieczy telefon przed przypadkowym uszkodzeniem w stylowy sposób - Pokrowce do samsung galaxy. Etui poprawia jakość chwytu telefonu, a samo zamontowanie na aparat telefoniczny jest bardzo łatwe i komfortowe. Dojście do każdych przeznaczeń telefonu nie został ograniczony, a samo etui przylega perfekcyjnie do brzegów smartfona. Pomocnicza folia osłonowa pomoże zabezpieczać ekran przed przypadkowymi zadrapaniami.

Sprawdź też

Jakim sposobem efektywnie ochronić własny telefon komórkowy?

telefony
Bloger: Blake Patterson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Nie da się zataić zjawiska, że szeroko rozumiana telefonia komórkowa stanowi dla nas bardzo istotny szczegół naszej codzienności. Praktycznie każdy z nas posiada dzisiaj własny telefon komórkowy, za pośrednictwem jakiego może się bez problemu komunikować. Jeszcze kilkanaście lat temu taki stan rzeczy był pod każdym względem nie do pomyślenia.


Etui na Samsung Galaxy Ace Plus łączy w sobie minimalistyczne wzornictwo z bezgraniczną swobodą wykorzystywania telefonu na co dzień (zobacz tutaj). Wykonane z wytrzymałego tworzywa umożliwia konsumentowi wygodny, także bezpieczny chwyt. Etui na Samsung B7300 Omnia charakteryzuje się wysoką jakością skóry Nappa, perfekcyjnym dopasowaniem, również możliwością przechowania w ponadplanowych kieszeniach wielu pożytecznych drobiazgów.

Etui na Samsung Galaxy Beam z przejrzystą zasłoną na tył obudowy, która zezwala uzyskać dodatkową sztywność i zapobiega rysowaniu się telefonu. Wyjątkowa struktura redukuje również zagrożenie pęknięcia frontowej szyby wyświetlacza w czasie upadku na ziemię.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.