perfekcyjne zabezpieczenie do aparatu telefonicznego

Przezroczyste etui osłonowe na Samsung Galaxy S4 z dwiema ramkami osiągalnymi w kolorze czerwonym i białym. Etui skutecznie uratuje aparat telefoniczny przed uderzeniami i zadraśnięciami. Niezwykle nadzwyczajny design pozwoli na zrobienie doskonałej kompozycji z telefonem. Etui ochrania aparat telefoniczny ze każdych stron i umożliwia całkowity dostęp do wszelkich guzików i działań telefonu.

etui dla Galaxy
Bloger: Elisa Fair
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Ultra smukłe i ogromnie lekkie osłonowe etui do Samsunga Galaxy S3. Aura ubezpieczy telefon przed przypadkowym uszkodzeniem w stylowy sposób - Pokrowce do samsung galaxy. Etui poprawia jakość chwytu telefonu, a samo zamontowanie na aparat telefoniczny jest bardzo łatwe i komfortowe. Dojście do każdych przeznaczeń telefonu nie został ograniczony, a samo etui przylega perfekcyjnie do brzegów smartfona. Pomocnicza folia osłonowa pomoże zabezpieczać ekran przed przypadkowymi zadrapaniami.

Sprawdź też

Jak kupić prawie doskonały telefon i nie zwariować, czyli jakimi kryteriami zazwyczaj kierujemy się w czasie dokonywania wyborów

huawei
Bloger: Kārlis Dambrāns
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Producenci i sprzedawcy telefonów troszczą się o to, żebyśmy mieli w czym wybierać. Choć oczekiwania Polaków rosną w dużym tempie, to jednakże kiedy niewyróżniający się Kowalski chce nabyć nowoczesny aparat, to natychmiast okazuje się, że spełnienie tego planu nie jest w żadnym razie tak proste, jak z pozoru można byłoby sądzić.


Etui na Samsung Galaxy Ace Plus łączy w sobie minimalistyczne wzornictwo z bezgraniczną swobodą wykorzystywania telefonu na co dzień (zobacz tutaj). Wykonane z wytrzymałego tworzywa umożliwia konsumentowi wygodny, także bezpieczny chwyt. Etui na Samsung B7300 Omnia charakteryzuje się wysoką jakością skóry Nappa, perfekcyjnym dopasowaniem, również możliwością przechowania w ponadplanowych kieszeniach wielu pożytecznych drobiazgów.

Etui na Samsung Galaxy Beam z przejrzystą zasłoną na tył obudowy, która zezwala uzyskać dodatkową sztywność i zapobiega rysowaniu się telefonu. Wyjątkowa struktura redukuje również zagrożenie pęknięcia frontowej szyby wyświetlacza w czasie upadku na ziemię.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.