perfekcyjne zabezpieczenie do aparatu telefonicznego

Przezroczyste etui osłonowe na Samsung Galaxy S4 z dwiema ramkami osiągalnymi w kolorze czerwonym i białym. Etui skutecznie uratuje aparat telefoniczny przed uderzeniami i zadraśnięciami. Niezwykle nadzwyczajny design pozwoli na zrobienie doskonałej kompozycji z telefonem. Etui ochrania aparat telefoniczny ze każdych stron i umożliwia całkowity dostęp do wszelkich guzików i działań telefonu.

etui dla Galaxy
Bloger: Elisa Fair
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Ultra smukłe i ogromnie lekkie osłonowe etui do Samsunga Galaxy S3. Aura ubezpieczy telefon przed przypadkowym uszkodzeniem w stylowy sposób - Pokrowce do samsung galaxy. Etui poprawia jakość chwytu telefonu, a samo zamontowanie na aparat telefoniczny jest bardzo łatwe i komfortowe. Dojście do każdych przeznaczeń telefonu nie został ograniczony, a samo etui przylega perfekcyjnie do brzegów smartfona. Pomocnicza folia osłonowa pomoże zabezpieczać ekran przed przypadkowymi zadrapaniami.

Sprawdź też

Niedrogie akcesoria znanych marek

tablet
Bloger: iStock
Zaczerpnięte z: iStock
W dzisiejszych czasach prawie wszyscy mają parę urządzeń elektronicznych, które mają ułatwić funkcjonowanie w tych czasach. Możemy wybrać tani tablet i drogi komputer firmy apple. Możemy szukać droższych zamienników tanich tabletów i tańszych zamienników drogich komputerów. Dziś nie ma z tym żadnego problemu i co ważne każde z tych urządzeń będzie pełniło swoją funkcje. Trzeba tylko zastanowić się, jakiego sprzętu rzeczywiście potrzebujemy. Przez to będzie nam prościej połapać się wśród wielości modeli oferowanych przez wielu firm.


Etui na Samsung Galaxy Ace Plus łączy w sobie minimalistyczne wzornictwo z bezgraniczną swobodą wykorzystywania telefonu na co dzień (zobacz tutaj). Wykonane z wytrzymałego tworzywa umożliwia konsumentowi wygodny, także bezpieczny chwyt. Etui na Samsung B7300 Omnia charakteryzuje się wysoką jakością skóry Nappa, perfekcyjnym dopasowaniem, również możliwością przechowania w ponadplanowych kieszeniach wielu pożytecznych drobiazgów.

Etui na Samsung Galaxy Beam z przejrzystą zasłoną na tył obudowy, która zezwala uzyskać dodatkową sztywność i zapobiega rysowaniu się telefonu. Wyjątkowa struktura redukuje również zagrożenie pęknięcia frontowej szyby wyświetlacza w czasie upadku na ziemię.

Praktyczne etui do Samsung Galaxy Note 4. Odbezpieczenie w sposób horyzontalny przynosi prosty i szybki dostęp do wnętrza portfela. Wnętrze etui zostało wykonane z lekkiego materiału, jaki w dodatku zabezpiecza smartfon. Perfekcyjne dopasowanie do telefonu, umożliwia swobodny dostęp do każdych działań i przycisków telefonu.
Pokrowiec do Samsunga Galaxy S3 wyposażone zostało w specjalny pierścień wokół aparatu, jaki hamuje powstawaniu blasków w trakcie wykonywania fotografii. Luksusowy projekt, razem z oszałamiającym kolorem razem kreują etui, jakie z pewnością przyciągnie sporo spojrzeń.
17-04-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.