Planujesz zakup mieszkania? Na początek sprawdź dewelopera

Billboardy i reklamy w mediach. Deweloperzy na każdym kroku biją się o klientów i przekonują, iż to właśnie ich inwestycja jest jedyna.


Z reguły magnesem przyciągającym osoby, które chcą nabyć nowe mieszkanie jest cena.


Przed realizacją transakcji należy jednakże spraWDzić przedsiębiorstwo, które buduje nasze wyśnione "M". Jak wyselekcjonować dewelopera, by nie żałować? Najpierw sprawdź Archicom opinie. Jak można scharakteryzować dobrego dewelopera, i co najważniejsze, jak możesz odnaleźć dobrego dewelopera? To jest bardzo dobre pytanie, jakie sporadycznie zadają sobie nabywcy. Zwykle przy zakupie mieszkania kierują się ceną, nie zaś kryterium jakości dewelopera. To troszkę tak jak z samochodami. Kupno najtańszego to nie zawsze zakup dobrego.


internet
Bloger: Muhammad Rafizeldi
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Sprawdź też

Przy wyborze etui na każdy smartfon jest jedynie jeden kłopot, który wybrać

OpenOffice.org
Bloger: Ryan Finnie
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Gdy kupimy już własny wyśniony telefon, czas pomyśleć czy trzeba go zabezpieczyć.


Na początku troszczymy o nasz nowy zakup. Każda pojawiająca się plama, czy rysa budzi nasz niepokój.


archicom opinie


Grunt to wiarygodność, a tą buduje się poprzez przeszłe inwestycje dewelopera. Dobrze jeżeli deweloper próbuje wyróżnić się oraz uzyskuje wyróżnienia za rzetelność jak też wysokie standardy obsługi klientów. Znakomicie także jeżeli deweloper przynależy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich i wdraża normy branżowe, które Związek dyktuje swoim członkom. Jeśli mieszkanko kupowane jest na rynku pierwotnym to deweloper gra nadrzędną rolę jako strona transakcji. To właśnie on kalkuluje obiekt transakcji, szacuje cenę sprzedaży jak też swój zysk, wybiera wykonawców a także zostaje rozliczany z wszelakich zapisów układów z klientem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.