Ponadprzeciętna klasa kamery GoPro pozwoli obserwować w wielkiej jakości filmy wysyłane z dronu

Pierwszorzędna klasa, bardzo dobra ostrość, dźwięk i użytkowość, to oraz jeszcze sporo funkcji żądamy od profesjonalnej kamery. Niemniej jednak już dziś zdołamy wykonywać ujęcia, fotografie bądź kręcić filmy, które do niedawna były zajęte jedynie dla ekipy filmowej z dużym nakładam kasy.
gimbal do gopro
Bloger: Dave Dugdale
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Zalety w największym stopniu zaawansowanej kamery GoPro spełniają warunki najwyższej klasy oraz najświeższej technologii. Jest to kamera ukształtowana nie tylko do sportów ekstremalnych, ale również aż do powietrznych wypraw. Jej główną zaletą jest lekkość i to, że jest niewielkich rozmiarów. Dzięki czemu nie ciąży operatorowi filmu i wolno nią chwytać obraz dosłownie wszędzie. Ta kamera pozwala zapisywać jeszcze szerszą perspektywę z powodu nadzwyczajnej soczewki, która chwyta obraz filmowy nie tylko ten, który ma przed sobą, lecz i po bokach. Kamera w cwany sposób dostraja liczbę klatek na sekundę, aby zagwarantować jak najlepszy obraz także przy niekorzystnym oświetleniu. Więcej w tym sklepie: http://www.gohero.pl/removu-r1-gopro-4.

Dzięki najnowszej technologii kamera posiada perfekcyjną ostrość filmu i umie zredukować zniekształcenia obrazu. W szczególności ma połączenie Wi-Fi, dzięki temu zdołamy bezpośrednio obserwować obraz filmowy, który kamera zapisuje. Dzięki budowie jest nadzwyczaj poręczna oraz jest prosta do zamocowania między innymi na kasku, dronie, opasce na dłoni, dzięki czemu umożliwia rejestrować realistyczne oraz czarujące ujęcia. Dron z kamerą owej marki na pewno zarejestruje imponujące pejzaże o doskonałej jakości audio (zobacz sklep audio wrocław) oraz obrazu filmowego.

Kamera GoPro za pośrednictwem własnej lekkości oraz niedużych rozmiarów jest dopasowana do tego, żeby rejestrować obraz filmowy z lotu ptaka. Konstrukcja równocześnie jest stabilna i mocna, także atutem jej jest to, że jest wodoodporna, dzięki czemu nawet przy deszczowej pogodzie daje gwarancje, że ujęcia będą pierwszorzędne- www.gohero.pl/fy-g4-3d-gimbal. Drony mogą być tradycyjnym sprzętem kamerzystów i fotografów. Ujęcia z lotu ptaka robią bajeczne odczucie i z pewnością czynią film ciekawszym. Mogą być użytkowane na uroczystościach na przykład weselach, ale także sesjach plenerowych bądź filmach. Drony mogą być też użytkowane przez osoby uprawiające sporty wyczynowe. Dzięki dodatkowej aplikacji na telefonie, opasce czy też kasku, dron (sprawdź promocje na DJI Mavic Pro https://rcmplanet.eu/Dron-DJI-Mavic-Pro-Combo-p1291) z kamerą będzie podążać za sportowcem oraz kręcić jego imponujące poczynania.


Sprawdź też

Jakie były początki GoPro? Jakie frapujące opcje może zaoferować GoPro4?

gopro hero
Bloger: Daniel Kruczynski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Myśląc nad tym, którą kamerę do nagrywania sportowych filmów kupić dobrze jest wziąć pod uwagę spraWDzone sprzęty, jakie posiadają już dużą renomę na rynku.
09-04-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.