Topowe smartfony. Na co warto zwrócić uwagę?

Świat technologii mobilnych a w szczególności telefonów komórkowych, czyli tzw. smartphonów rozrósł się w ostatnich latach do bardzo dużych rozmiarów. Liczba dostępnych propozycji, rodzajów smartphonów jest ogromny. Jest to na rękę na pewno na rękę dla wszystkich użytkowników, jacy mogą dobrać odpowiedni telefon do swoich potrzeb.

Mimo ogromnej różnorodności dostępnych firm, na rynku prym wiedzie kilka producentów a jednym z tych właśnie firm jest Samsung.
samsung
Bloger: Kārlis Dambrāns
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Koreański potentat plasuje się w czołówce producentów. Co roku wprowadza flagowe modele, które znajdują nabywców w niemalże każdym miejscu świata. Katalog produktów Samsunga to zwłaszcza linia Galaxy, zaczynając od wcześniejszych lecz w dalszym ciągu solidnych i pożądanych smartfonów, czyli min.: Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, większy Samsung (polecamy case Samsung Galaxy S6) Galaxy Note 4 bądź też jeden z nowszych, tańszych telefonów - Samsung J5. Koniecznie zobacz: na tej stronie. Niemal wszystkie wymienione telefony działają na różnych wariantach systemu Android, z stworzoną przez koreańską markę nakładką TouchWiz. Pierwszy z wspomnianych smartphonów a więc Samsung Galaxy S2 został zaprezentowany w 2011 roku z Androidem w wariancie 2.3 czyli “Gingerbread” lecz był później podnoszony do wersji “Jelly Bean”. Natomiast Samsung Galaxy S3 orazSamsung Galaxy Note 4 zadebiutowały mając na pokładzie system “KitKat” z możliwością aktualizacji. Jeżeli wspominamy o systemie “Lollipop” to działa on w telefonie Samsung J5. Warto zauważyć, iż koreańska korporacja dba o to ażeby urządzenia z starszymi wariantami systemu były odpowiednio aktualizowane (w miarę technicznych możliwości) do najnowszych odsłon platformy Android.


Sprawdź też

Niezwykłe telefony komórkowe - poznaj najlepsze promocje

smartfon
Bloger: Kārlis Dambrāns
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Dziś trudno sobie wyobrazić istnienie bez telefonów komórkowych. Dawno już minęły czasy, kiedy niedrogi telefon stale okazywał się banalny. Od dłuższego czasu za nieduże pieniądze można odnaleźć rzeczywiście cenny smartfon.
Oryginalny Kruger&Matz LIVE LIVE 2 umiejętnie łączy w sobie rozsądne parametry z porządną zapłatą.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.