Urządzenia detektywistyczne dla zwyczajnego użytkownika – długopis oraz zegarek z kamerą

Kamery nie służą jedynie do produkowania filmów, jakie są następnie emitowane w kinach nie chodzi tu nawet o kamery w telefonach komórkowych, kamerkach montowanych do kasków lub w samochodach. Chcemy poruszyć całkowicie, naszym zdaniem temat – interesują nas kamerki do szpiegowania.


zegarek szpiegowski
Bloger: Piotr Drabik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Czego chcemy od tego typu urządzenia? Rzecz jasna utrzymania całkowITej dyskrecji. Wyzwanie jest dosyć wymagające, zwłaszcza kiedy zarazem obraz jak i dźwięk muszą być zapisane w jakości HD. Dla profesjonalistów w dziedzinie szpiegowania nie stanowi to obecnie wyzwania, ponieważ produkowane są kamery o wymiarach nie większych niż 5 milimetrów, jakie posiadają możliwość nagrywania obrazu w rozdzielczości 1920x1080! Zobaczyliśmy jeden sklep detektywistyczny, żeby sprawdzić do czego można wsadzić kamerkę oraz mikrofon wraz z całym pozostałym osprzętem. Dla ludzi interesu, jacy przeprowadzają wiele spotkań powstał specjalny długopis z kamerą. Potrafi on nagrywać film o czasie trwania 70 minut wraz z dźwiękiem w powszechnym formacie AVI w w jakości fullHD na miniSD o dowolnej pojemności. Długopis nie wyróżnia się dosłownie niczym…z zewnątrz, ponieważ wewnątrz a w zasadzie w górnej części umieszczony jest czytnik USB razem z SD, zaś dolna część dalej może być wykorzystywana jako długopis. Kamera zamontowana jest powyżej skuwki, tak by możliwe było nagrywanie z poziomu kieszeni w marynarce. W ofercie jest również zegarek szpiegowski z wmontowanym jedynie dyktafonem – idealny do rejestrowania rozmów biznesowych jak również sądowych rozpraw lub wraz z kamerą dla bardziej wymagających. Kamera uruchamiana jest po naciśnięciu guzika na bocznej obudowie i ma możliwość nagrywania do 70 minut na pamięć wewnętrzną o całkowitej pojemności 8 GB.


Sprawdź też

Płatne parkingi - parę zdań na temat stawek, zależnych od samego położenia i miasta

film
Bloger: SANYO
Zaczerpnięte z: SANYO
Parkingi to lokalizacje, które to niewiarygodnie dobrze zna dosłownie każdy kierowca - znajdziemy je w rzeczywistości w każdym miejscu no i są one jedynym możliwym wyjściem, aby tak naprawdę nie dostać mandatu za złe parkowanie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.