Urządzenia detektywistyczne dla zwyczajnego użytkownika – długopis oraz zegarek z kamerą

Kamery nie służą jedynie do produkowania filmów, jakie są następnie emitowane w kinach nie chodzi tu nawet o kamery w telefonach komórkowych, kamerkach montowanych do kasków lub w samochodach. Chcemy poruszyć całkowicie, naszym zdaniem temat – interesują nas kamerki do szpiegowania.


zegarek szpiegowski
Bloger: Piotr Drabik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Czego chcemy od tego typu urządzenia? Rzecz jasna utrzymania całkowITej dyskrecji. Wyzwanie jest dosyć wymagające, zwłaszcza kiedy zarazem obraz jak i dźwięk muszą być zapisane w jakości HD. Dla profesjonalistów w dziedzinie szpiegowania nie stanowi to obecnie wyzwania, ponieważ produkowane są kamery o wymiarach nie większych niż 5 milimetrów, jakie posiadają możliwość nagrywania obrazu w rozdzielczości 1920x1080! Zobaczyliśmy jeden sklep detektywistyczny, żeby sprawdzić do czego można wsadzić kamerkę oraz mikrofon wraz z całym pozostałym osprzętem. Dla ludzi interesu, jacy przeprowadzają wiele spotkań powstał specjalny długopis z kamerą. Potrafi on nagrywać film o czasie trwania 70 minut wraz z dźwiękiem w powszechnym formacie AVI w w jakości fullHD na miniSD o dowolnej pojemności. Długopis nie wyróżnia się dosłownie niczym…z zewnątrz, ponieważ wewnątrz a w zasadzie w górnej części umieszczony jest czytnik USB razem z SD, zaś dolna część dalej może być wykorzystywana jako długopis. Kamera zamontowana jest powyżej skuwki, tak by możliwe było nagrywanie z poziomu kieszeni w marynarce. W ofercie jest również zegarek szpiegowski z wmontowanym jedynie dyktafonem – idealny do rejestrowania rozmów biznesowych jak również sądowych rozpraw lub wraz z kamerą dla bardziej wymagających. Kamera uruchamiana jest po naciśnięciu guzika na bocznej obudowie i ma możliwość nagrywania do 70 minut na pamięć wewnętrzną o całkowitej pojemności 8 GB.


Sprawdź też

Płatne parkingi - parę zdań na temat stawek, zależnych od samego położenia i miasta

film
Bloger: SANYO
Zaczerpnięte z: SANYO
Parkingi to lokalizacje, które to niewiarygodnie dobrze zna dosłownie każdy kierowca - znajdziemy je w rzeczywistości w każdym miejscu no i są one jedynym możliwym wyjściem, aby tak naprawdę nie dostać mandatu za złe parkowanie.


Niektóre modele posiadają wbudowane diody IR dzięki czemu kamerka będzie nagrywała obraz przy niewystarczającym świetle.


Urządzenia detektywistyczne nie muszą być wykorzystywane wyłącznie do szpiegowania osób trzecich, lecz także gdy potrzebujemy dyskretnie zarejestrować rozmowę biznesową albo chcemy mieć nagranie poświadczające o naszej niewinności.
04-12-2017
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.