Urządzenie do rejestracji obrazu w ruchu! - te same wyczyny w lepszych superprodukcjach

W zapisaniu urlopowych wycieczek, zimowych szaleństw na nartach czy desce snowboardowej, ułatwi nam kamera Sony Action Cam, Gopro Hero 4 Silver. oczami urządzenia do rejestracji obrazu jest soczewka o niesamowicie szerokim kącie postrzegania: 170°. Rejestruje cudowne obrazy Full HD i fotografie nawet o zmierzchu.
Ochronę nagrywanego obrazu, przed skutkami skoków i wibracji, zapewnia zaawansowany statecznik obrazu, niezastąpiony na górskich szlakach i wzburzonych morzach, dodatkowo wyrównuje wibracje spowodowane przez pojazdy silnikowe: skutery śnieżne. Rejestrator obrazu jest dodatkowo zaopatrzony w stereofoniczny mikrofon, dzięki któremu utrwalenie wspinaczki, staje się jeszcze bardziej realistyczne.

Sprawdź też

Polecamy obiektywy

obiektyw
Bloger: Kitmondo Marketplace
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Osoby kochające fotografię mają świadomość, że sprzęt , którego używa fotograf nie należy do najtańszych. Tak, więc trzeba posiadać sporo pieniędzy, jeśli naprawdę chcielibyśmy z amatorów przejść na zawodowstwo. Ale początkowo nie trzeba posiadać wszystkiego. Będzie nam potrzebny jednak konkretny aparat i obiektyw na zmianę. A gdy już będziemy poszukiwania obiektywu na zmianę, to dobrze zwrócić uwagę na obiektywy szerokokątne.


GoPro Hero 4
Bloger: Dave Jones
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Kamera Sony Action Cam jest doposażona w kanały łączności. Posługiwanie się tą kamerą pozwala ponadto funkcja obrotu, która powoduje prawidłowy obraz, z obróconej o 180° kamery, na przykład w szybowcu. Wydajny czas pracy, umożliwia na nagrywanie non stop przez 150 minut, bez łącza Wi-Fi, wystarczająco długo, by udokumentować chociażby wycieczkę rowerową. Projekt GoPro Hero 4 Silver - to kamera z niebywale poręcznym, wmontowanym i dotykowym monitorem LCD. Niezwykle prosta obsługa kamery – poruszanie się po menu jest intuicyjne, nawet raczkujący adepci zamiłowania video/foto, nie będą mieć problemu. Pomimo wbudowanego ekranu kamera sportowa GoPro Hero 4 Silver zapewnia pełną wytrzymałość, na czynniki zewnętrzne, w tym na wodę do 40 metrów.

Biorąc pod uwagę parametry techniczne obrazu, kamera Hero 4 Silver przeznaczona jest dla wprawnych miłośników zapisywania rywalizacji sportowych i nie tylko. Model proponuje robienie fotek tradycyjnych oraz wmontowany układ Time Lapse, który pozwoli stworzyć serię zdjęć z interwałem w przedziale 0,5 do 60 sekund. Wykorzystuje wsparcie fotografii w nocy. GoPro Hero 4 Silver to także układ video Super view z funkcją opcji szerokości kadru. Urządzenie GoPro Hero 4 Black posiada zdalną obsługę kamery oraz wyposażona jest, w bezprzewodową sieć Wi-Fi oraz Bluetooth. Urządzenie rejestruje większy poziom dynamiczny toru audio, dzięki temu filmy osiągają jeszcze lepszego wymiar brzmieniowy.
18-08-2017
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.