W jaki sposób można opublikować swoją stronę w internecie, jakie są możliwości hostingu.

Każda internetowa strona potrzebować będzie dwóch rzeczy, czyli adresu i pewnej ilości miejsca na serwerze podłączonym do sieci internetowej, na którym zostaną umieszczone niezbędne pliki. Adresy internetowe inaczej są nazywane domenami, są one wynajmowane i w oparciu o to użytkowane przez właścicieli. Z kolei pliki można umieszczać w różnym miejscu. Może to być swój własny komputer, podłączony do sieci, lecz przeważnie będzie się wynajmować miejsce na jakimś serwerze lub nawet cały taki serwer.

świadczenie usług internetowych
Bloger: Patrick Bombaert
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Popularnie takie usługi nazywane są hostingiem, ale tak naprawdę mogą one obejmować dużą ilość rozmaitych opcji, w zależności od preferencji klientów i ich możliwości finansowych. Najmniej kosztuje hosting współdzielony - tiktalik.com/pl/tiktalikvps. Oznacza to, że na jednym fizycznym komputerze znajduje się od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy kont o określonych parametrach. Każde konto będzie miało określoną powierzchnię, ilość transferu do wykorzystania oraz moc procesorów, a cena jego będzie się wahać od kilku do kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Przeważnie firmy które oferują hosting mają w ofercie parę rozmaitych pakietów, więc każdy będzie mógł sobie coś wybrać pod potrzeby swojego serwisu.


Sprawdź też

Sprzedaż na części produktów AGD - a więc, z jakiego miejsca wytrzasnąć cząstki do zamiany

problem
Bloger: joergermeister
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Szukasz dobrego stacjonarnego sklepu z częściami AGD w Krakowie? A być może szukasz konkretnej rzeczy, takiej jak na przykład silnik przeznaczony do pralki marki Polar? Jeśli cokolwiek spośród wymienionych przedmiotów się zgadza, to doskonale trafiłeś! W naszym nowym felietonie zajmiemy się dokładnie tymi określeniami!


Części do przedmiotów z linii AGD nie można znaleźć w każdym miejscu - są do tej rzeczy przygotowane odpowiednie sklepy stacjonarne, albo również sklepy wewnątrz sieci.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.