W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez telefonu - wszyscy chcemy być w kontakcie z przyjaciółmi i ze światem

Nawet seniorzy nie pragną dzisiaj być poza nurtem i mają telefony komórkowe. Jakaś ich część jest takimi fanami nowości technologicznych, że bez problemu posługują się smartfonami i śmigają po wirtualnym świecie.


Większa część jednak woli telefony bardziej tradycyjne.


Przywiązanie emerytów do domowych telefonów jest wynikiem nawyku i dystansu do tego, że nie wolno zapominać o ładowaniu co jakiś czas jego baterii. Jeśli na dodatek pojawiają się już problemy ze wzrokiem, to warto zaopatrzyć się w telefon stacjonarny dla seniora z wielkimi przyciskami. Telefon taki może być na kablu, gdzie słuchawka jest przytwierdzona do telefonu lub bezprzewodowy, kiedy możemy chodzić z słuchawką w dłoni po całym mieszkaniu.


Klasyczny telefon ma dodatkowo inne plusy. Ma oświetloną klawiaturę, co wydaje się być ważne szczególnie po zmroku dla osób słabowidzących oraz możliwość rejestrowania najważniejszych numerów na wielkich klawiszach numerycznych. Wobec tego emeryt nie będzie musiał pamiętać albo zapisywać tych numerów na kartce. Na dodatek będzie to wygodniejsze dla niejednego posiadacza.


pomiar
Bloger: 4Press.pl
Zaczerpnięte z: 4Press.pl


Sprawdź też

Kupujemy kino domowe

nagrania
Bloger: Jocelyn Kinghorn
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Oglądanie filmów może dostarczać wielkich wrażeń - przenikające się z sobą ton a także obraz powodują, że widzowie czują się, jak gdyby byli w samym środku akcji.


Przez długie lata faktycznie stałych wrażeń dostarczało jedynie kino - głównie za sprawą dużych ekranów a także nagłośnienia.


Klasyczny telefon >> klasyczny telefon dla seniora wydaje się być bardzo pożyteczny. Nawet dla przyjaciół osób starszych, którzy regularnie chcą być w kontakcie z bliską osobą. Wspomaga ich to troszczyć się o zdrowie i kondycję przyjaciółki.


Dzięki temu rzadziej się niepokoją. Również emeryt będzie zadowolony z takiego telefonu, gdyż będzie w stanie być w kontakcie z bliskimi albo przychodnią.
03-04-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.