Wyczynowe kamery instalowane na kask

Jesteś maniakiem mocnych wrażeń? Lubisz, gdy żyły przetaczają hektolitry adrenaliny? Sprawdź ten artykuł, a poznasz wiele interesujących rzeczy, które sprawią, że następne wyczyny dadzą ci jeszcze więcej emocji!


kamera
Bloger: BenQ
Zaczerpnięte z: BenQ
W czasie nowoczesnych technologii internauci, którzy są wielbicielami sportów wyczynowych lubią dzielić się wrażeniami. Najlepszą metodą jest oczywiście nagranie wyczynów i umieszczenie klipu na portalu, który pozwala na wklejanie dowolnych rzeczy. Ciekawie jest stąd poprosić znajomego, by stał obok z porządną kamerą i uwiecznił, kiedy skaczecie, wspinacie się na podniebne szczyty albo cokolwiek innego wyczyniacie. Jednakże najkorzystniejszy obraz emocji zagwarantuje nowa kamera (odwiedzić więcej o bezprzewodowa kamera) na kask. Na pewno wielokrotnie widziałeś klipy kręcone tego gatunku kamerą.

GoHero
Zaczerpnięte z: www.gohero.pl
Wrażenia są fajniejsze niż te widziane z kamer przyglądających się ludzi. Najlepszym przykładem takiego uwieczniania akcji był zeszłoroczny skok ze stratosfery, robiony przez słynnego kaskadera z zespołu Red Bulla. Miliony ludzi na całym świecie weszło w skórę bohatera, obserwując stream z kamery zainstalowanej na jego głowie. Niesamowite widowisko, które zapisało się w historii.

Trafnym zakupem dla każdego maniaka świetnych wrażeń staje się kamera GoPro. Sprzęt tej marki cechuje się godną jakością produkcji. Dynamiczne filmy możesz sfilmować nawet pływając w mrocznym głębinach. Kamera GoPro umożliwia robienie filmów w każdej pozycji i w każdych warunkach, dając czysty obraz, które ułatwi przeżycie raz jeszcze tych emocji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.