Z jakich powodów po kupnie nowego telefonu warto pomyśleć o tym, żeby zabezpieczyć go etui czy pokrowcem.

Kupując nowy telefon przeważnie on będzie bez żadnego zabezpieczenia. Wprawdzie współczesne smartfony coraz częściej posiadają ekrany z hartowanego szkła i solidne obudowy, lecz i tak warto pomyśleć o tym, żeby zakupić jakiś pokrowiec albo etui.
malunek - Internet
Bloger: Michael Coghlan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Nawet najtwardsze szkło po wielu spotkaniach z ostrymi kluczami może się zarysować, a na obudowie będą się pojawiały rysy i przebarwienia. Poza tym spora część etui asus zenfone 2 laser ze500kl będzie dodatkowo chronić przed upadkami czy uderzeniami, jakie niejednokrotnie się kończą poważnymi i przede wszystkim kosztownymi uszkodzeniami. Z tego też powodu warto od początku zadbać o ten gadżet, bo bardzo się on może przydać podczas użytkowania smartfona i znacząco może wydłużyć jego życie.


zabawa
Bloger: PEO ACWA
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


rozdzielczość
Bloger: Maurizio Pesce
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


W sklepach wybór najróżniejszych pokrowców i etui jest naprawdę spory, więc każdy bez problemów znajdzie coś pasującego do potrzeb i wymagań. Sporą popularnością na przykład się cieszą kabury, jakie da się wygodnie przypiąć na pasku i nie trzeba wtedy nosić urządzenia w kieszeni czy torebce. Wiele osób kupuje także silikonowe Sony Xperia X etui, które doskonale zabezpiecza przez mechanicznymi uszkodzeniami, a poza tym bardzo ładnie wygląda. Jeśli ktoś potrzebował będzie odpowiedniego stylu i elegancji, to w jego przypadku bardzo dobrze się sprawdzą pokrowce skórzane.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.